29.09.2020 | 09:09

Клієнтка Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Вікторія Рабчун належить до тих, хто використовує кожну можливість для власного розвитку та підвищення своєї конкурентоспроможності.

На пропозицію кар'єрної радниці щодо онлайн-навчання на платформі Coursera, Вікторія погодилась, не роздумуючи. А коли ознайомилася з переліком курсів, то вирішила, що одним напрямком не обмежиться.

Найпереконливішим аргументом стало те, що це онлайн-освіта. Розмаїття форматів і контенту дозволяє адаптувати процес навчання до свого життєвого ритму, уподобань та здібностей.

Час навчання злетів швидко. І ось уже два сертифікати про успішне проходження курсів Вікторія тримає в руках. Жінка не збирається зупинятися та продовжує навчання на платформі Coursera.

«Платформа Coursera – безкоштовний доступ до освітніх програм для безробітних, служба зайнятості пропонує своїм клієнтам скористатись можливістю здобути безкоштовну освіту та отримати сертифікати міжнародного рівня», - зазначає директорка міськрайонної філії Надія Коломієць.

Канівська міськрайонна філія ОЦЗ