26.10.2020 | 11:15

П’ять років потому Ольга Деордієва звернулася у Канівську міськрайонну філію Черкаського обласного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи. Трудовий шлях жінки розпочався з посади техніка-конструктора, потім оператора електронно-обчислювальних машин, а вже пізніше техніка-гідротехніка.

Але в Ольги давно була нездійсненна мрія, яку вона хотіла втілити в життя. З дитинства жінка любила шити одяг – спочатку для іграшок, потім для подруг і замовників. Надзвичайно захопливою справою для Ольги було створювати речі – сукні, костюми, капелюшки тощо. Успішно вдавалося і перешивати одяг, який вже був у вжитку, та давати виробам нове життя. Тому й напрям свого подальшого кар'єрного шляху було обрано не випадково.

Фахівці служби зайнятості допомогли прийняти жінці остаточне рішення та запропонували втілити свою мрію – започаткувати власну справу.

Ольга пройшла навчання за направленням служби у ТОВ "Центр знань" за напрямком «Підприємництво та бізнес-планування». Безробітна успішно захистила бізнес-план на тему: «Надання послуг з пошиття та ремонту одягу». Стартовий капітал на відкриття власного ательє безробітна отримала в якості одноразово виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

«Тільки велика любов до своєї справи дає сили триматися на плаву та досягати подальшого професійного зростання, набувати досвіду, майстерності, збільшувати асортимент послуг та розширювати коло клієнтів. Непростим був 2020 рік – карантин, призупинення діяльності. Але в той же час у цьому році ми з моїми клієнтами святкували перший п'ятирічний ювілей моєї підприємницької діяльності та ательє. Я вдячна службі зайнятості за допомогу, віру в мене, постійну співпрацю та підтримку, яку я отримую по цей час», - ділиться враженнями підприємниця та власниця ательє з дизайну, пошиття та ремонту одягу.

Канівська міськрайонна філія ОЦЗ