15.03.2019 | 13:40

Уже традиційно, перед початком сезону сільськогосподарських робіт, Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості організовує навчання безробітних громадян на замовлення роботодавців-сільгоспвиробників.

Нещодавно, для десяти безробітних канівчан розпочалося відповідне навчання на базі ДНЗ «Канівське вище професійне училище». Навчання здійснюється за напрямком «Безпека праці при транспортуванні, зберіганні, застосуванні та торгівлі пестицидами і агрохімікатами» та на замовлення роботодавців ФГ «М.П. Пустовий», ПСП «Яблуневий сад», селянського (фермерського) господарства «Т.В.К.», ТОВ «Науково – виробнича фірма «Урожай».

У ході навчання слухачів курсів ознайомлюють із вимогами застосування та зберігання засобів захисту рослин, згідно з нормами діючого законодавства, із  сучасними технологіями вирощування та захисту сільськогосподарських культур, загальними питаннями з охорони праці тощо. Важливою є також інформація щодо засобів індивідуального захисту та надання першої медичної допомоги.

Після успішного проходження навчання, випускники отримають  допуск (посвідчення) на право роботи, пов'язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами.

Співпраця сільгоспвиробників Канівщини зі службою зайнятості продовжується.

Канівська міськрайонна філія ОЦЗ