оп

Днями в Христинівській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості для безробітних та шукачів роботи відбулась презентація Центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості (ЦПТО).

Фахівці відділу надання соціальних послуг Олена Колісник та Таїсія Годованюк поінформували присутніх про роботу нових підприємств, які розпочинають свою діяльність на території Христинівського району, а також про професії, що користуються попитом у роботодавців та розповіли про види освітніх послуг, які надає Державна служба зайнятості.

Особливу увагу фахівці звернули на можливості професійної підготовки кадрів в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, де можна здобути актуальні на ринку праці робітничі професії, необхідні знання та вміння, які вимагає сучасний роботодавець.

На цей час професійно-технічне навчання дорослого населення набуло особливого значення, оскільки професії багатьох людей стали такими, що потребують модернізації професійних навичок та умінь.

«Перевага навчання в центрах професійно-технічної освіти полягає в тому, що за короткий термін можна здобути актуальну професію, затребувану на вітчизняному ринку праці. До послуг слухачів: пропозиції широкого спектру напрямів перепідготовки, використання сучасної матеріально-технічної бази з впровадженими новітніми технологіями, комфортна атмосфера для людей різного віку, висококваліфікований викладацький склад. Виробниче навчання здійснюється у зручних майстернях. Окрім цього, у закладах є навчальні бібліотеки та читальні зали, які облаштовані комп’ютерами, мережею Інтернет та, що не менш важливо – місцями для відпочинку», - відмітила Олена Колісник.

Присутні переглянули відео-презентації центрів професійно-технічної освіти (особливу цікавість викликав Одеський ЦПТО), ознайомились із структурою, переліком професій та напрямками професійного навчання. Найпоширенішими професіями, за якими безробітні виявляють бажання пройти навчання є професії перукаря, кухаря, манікюрника, електрика та токаря.

У ході обговорення умов навчання всі учасники заходу зійшлись в думці, що ЦПТО Державної служби зайнятості  – це освітні заклади, де максимально враховуються потреби роботодавців та шукачів роботи.

 

Христинівська районна філія ОЦЗ