оп

На сьогодні роботодавцям потрібні професіонали та спеціалісти широкого профілю з вмінням швидко перенавчатися, освоювати суміжні професії. Саме таких фахівців готують центри професійно-технічної освіти (ЦПТО) державної служби зайнятості.

Перевагами цих навчальних закладів є стислі і водночас змістовні терміни навчання, навчальні програми максимально наближені до вимог роботодавців, використання новітніх технологій навчання, можливість навчатися за індивідуальною формою, комфортна атмосфера навчання для людей різного віку. Сучасна матеріально-технічна база навчальних закладів забезпечує отримання безробітними знань та формування навичок, що відповідають вимогам роботодавців.

На їх базі здійснюється підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітних та інших категорій дорослого населення за 86 робітничими професіями. Підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення організовується більш як за 250 напрямами.

Черкаська служба зайнятості активно співпрацює з ЦПТО державної служби зайнятості.

За І півріччя 2018 року за направленнями філій Черкаського обласного центру зайнятості, базових центрів зайнятості Черкаської області 12 осіб проходили навчання в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» державної служби зайнятості.  Професійне навчання здійснювалось за  професіями: адміністратор, кухар, перукар (перукар-модельєр), візажист, манікюрник.

Відділ організації профнавчання ОЦЗ