оп

В ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» панує особлива емоційна та креативна  атмосфера. Саме тут за професією «перукар (перукар-модельєр)» навчаються справжні фанати своєї справи. Майбутні майстри приємно дивують невгамовною енергією, творчим запалом, професійним азартом та великим бажанням всебічно опановувати улюблену професію. Майстер виробничого навчання Зара Додонова ділиться вражаннями: «У цій групі заняття відбуваються особливо насичено: немає одноманітних лекцій, а є постійний динамічний діалог зі слухачами. Вони надзвичайно перспективні, прагнуть працювати лише із новітніми матеріалами, активно вивчають передовий досвід, знаходять додаткову інформацію в Інтернеті та прагнуть експериментувати». Сильна група – насолода для викладачів. Такі слухачі самі задають темп викладання та підтримують позитивний, творчий настрій у колективі.

Сучасні закони розвитку ринкової економіки вимагають також і сучасних підходів до підбору персоналу роботодавцем. Адже ні для кого не секрет, що запорука успішного працівника – це поєднання високої професійної майстерності та чіткої мотивації праці за певними професіями, які найбільш затребувані на  ринку праці. Тому роботодавці, які розуміють взаємозв’язок професійної майстерності та якісного професійного навчання за допомогою служби зайнятості, завжди вчасно звертаються до служби зайнятості для організації такого навчання.

До Уманського міського центру зайнятості звернулась ФОП Наталія Сліпокінь за допомогою в підготовці кваліфікованих працівників. Наталія Вікторівна  має свій салон краси «Наталія», в якому надається широкий спектр перукарських послуг. Фахівці служби зайнятості, провівши інформаційну та консультаційну роботу серед клієнтів, виявили бажаючих опанувати професію перукаря. Ці особи пройшли профвідбір, виявили неабиякі здібності до даної професії. І сьогодні в ДНЗ «Одеський ЦПТО» навчаються дві уманчанки Олена Мороз і Алла Бардакова. Дівчата дуже задоволені процесом навчання, практичними навичками, які отримують від досвідчених майстрів. А також, їх тішить думка, що вдома їх чекають гарантовані робочі місця.

Отже, досвід переконує, що лише свідомий вибір професії, активна життєва позиція, наполегливе навчання та велике бажання працювати дозволять слухачам досягати нових висот та розвиватися. А потужна навчальна база ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» державної служби зайнятості, зокрема, навчального салону краси, досвідчені викладачі і майстри виробничого навчання налаштовані на те, щоб підготувати дійсно висококваліфікованих майстрів своєї справи.

Відділ організації профнавчання ОЦЗ