оп

№ п/п

Назва центрів зайнятості

№ телефону

«гарячої» лінії

ПІБ, посада

відповідального спеціаліста

1.

Городищенська районна філія

(047-34) 2-23-44

 

 

(047-34) 2-42-49

 

Корінь Вікторія Василівна, фахівець з питань зайнятості ІІ категорії відділу надання соціальних послуг;

Рафальська Ольга Василівна, начальник відділу взаємодії з роботодавцями

2.

Драбівська районна філія

(0-238) 3-02-75

Симоненко Сергій Васильович,

провідний юрисконсульт

3.

Жашківська районна філія

(0-247) 6-14-28

 

Кравець Олена Миколаївна,

заступник директора–начальник відділу надання соціальних послуг

4.

Звенигородська районна філія

(0-240) 2-14-22

Мельниченко Надія Анатоліївна,

провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями

5.

Золотоніська міськрайонна філія

(0-237) 5-21-26

Циганник Ірина  Іванівна,

заступник начальника відділу організації працевлаштування населення

6.

Кам’янська районна філія

(0-237) 6-17-58

 

(0-237) 6-08-37

 

 

Бурдєєва Тетяна Станіславівна,

директор;

Даниленко Тетяна Іванівна, заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг

7.

Корсунь –Шевченківська районна філія

(0-235) 2-38-10

Гнатенко Людмила Михайлівна,

заступник директора

8.

Катеринопільська районна філія

(0-242) 3-00-64

 

 

(0-242) 3-01-04

Малько Руслана Михайлівна, заступник директора, начальник відділу надання соціальних послуг

Найденко Світлана Михайлівна,

провідний фахівець з питань зайнятості

9.

Лисянська районна філія

(0-249) 6-26-43

   

 

 

 

(0-249) 6-13-09

       

 

Магура Світлана Миколаївна, заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг – з загальних питань   обслуговування клієнтів та виплати матеріального забезпечення

Сокирко Наталія Анатоліївна,

заступник начальника відділу надання соціальних послуг – з питань взаємодії з роботодавцями

 

10.

Маньківська районна філія

 

(0-248) 6-25-06

Дяченко Тетяна Миколаївна,

заступник начальника відділу надання соціальних послуг

11.

Монастирищенська районна філія

(0-246) 2-35-89

Тудихата Інна Олександрівна,

заступник директора

12.

Тальнівська районна філія

(0-231) 3-04-79,

 

 

(0-231) 3-04-80

 

Іванченкова Ніна Ігорівна,

провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг

Чубань Тетяна Вікторівна, начальник відділу взаємодії з роботодавцями

13.

Уманська районна філія

(0-244) 3-62-56

Шабаш Михайло Володимирович,

заступник директора -начальник відділу організації працевлаштування населення

14.

Христинівська районна філія

 (0-245) 6-02-60

Добрянська Наталія Валеріївна, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг (фахівець з правових питань)

15.

Черкаська районна філія

(0472) 71-18-90

Тарасенко Марина Григорівна,

начальник відділу організації працевлаштування населення

16.

Чигиринська районна філія

(0-230) 2-84-95

Смецька Наталія Петрівна, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг

17.

Чорнобаївська районна філія

(0-239) 2-33-82

Пшенишний Леонід Леонідович, заступник директора -начальник відділу надання соціальних послуг

18.

Шполянська районна філія

(0-241) 5-23-40

Венгер Оксана Валентинівна,

заступник директора -  начальник відділу організації працевлаштування населення

19.

Ватутінська міська філія

(0-240) 6-21-19

Ляпун Зоя Миколаївна,

фахівець з питань зайнятості II категорії відділу надання соціальних послуг

20.

Канівська міськрайонна філія

   (0-236) 3-29-16

 

 

 

 

Дрозденко Оксана Іванівна,  

заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг

Перехрест Максим Володимирович,

 провідний юрисконсульт

21.

Смілянський МРЦЗ

(0-233) 2-07-15

Василенко Володимир Іванович,

провідний юрисконсульт

22.

 Уманський МЦЗ

(0-244) 3-49-89

Василенко Ірина Анатоліївна,

начальник відділу бухгалтерського обліку- головний бухгалтер

23.

Черкаський МЦЗ

(0-472) 37-51-58

 

(0-472) 33 19 81

 

 

 

 

 

(0-472) 35-26-51

 

Мирончак Валентина Павлівна,

заступник директора;

Передерій Андрій Сергійович,

начальник юридичного відділу;

Непишний Руслан Вікторович,  провідний юрисконсульт юридичного відділу

Бодня Інна Володимирівна,  провідний юрисконсульт юридичного відділу

Сидоренко Тетяна Юріївна, 
провідний бухгалтер

відділу бухгалтерського обліку.

24.

Черкаський ОЦЗ

(0-472) 63-15-25

 

(0-472) 63-98-04

 

 

(0-472) 63-95-34

 

 

(0-472) 63-79-90

 

(0-472) 63-79-90

 

 

(0-472) 63-29-87

 

 

Клименко Аліна Іванівна,

начальник юридичного відділу;

Мінько Наталія Володимирівна,

начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню;

Мірошник Лариса Василівна

начальник  відділу організації надання послуг роботодавцям;

Стрілець Віктор Олександрович,

начальник  відділу організації профнавчання;

Баранцова Алла Володимирівна,

начальник відділу організації

профорієнтації,

Моїсеєва Людмила Петрівна,

начальник відділу бухгалтерського обліку – головний бухгалтер