оп

У рамках проведеного обласною службою зайнятості прес-туру на комунальному підприємстві «Черкасиелектротранс» відбулося спілкування директора Черкаського обласного центру зайнятості Григорія Дендемарченка та журналістів провідних засобів масової інформації з працівниками підприємства, які пройшли професійне навчання на замовлення роботодавця. Світлана Соловйова, Олег Жалдак та Максим Коцюба розповіли власні життєві історії та свій професійний шлях за сприяння служби зайнятості.

Так, наприклад, черкащанка Світлана Соловйова, 1990 року народження, до звернення до Черкаського міського центру зайнятості мала повну загальну середню освіту та освіту за професією, що не потребує спеціальної підготовки - «кухонний працівник». У жовтні 2008 року з метою пошуку роботи звернулася до міського центру зайнятості. Фахівці дівчині запропонували пройти професійне навчання, тому з листопада 2008 року по квітень 2009 року Світлана здобувала в Черкаському навчально-курсовому комбінаті новий для себе але актуальний фах «водій тролейбуса». Навчання здійснювалося на базі замовника кадрів КП «Черкасиелектротранс». У травні 2009 року дівчина була працевлаштована на підприємство на посаду «кондуктора», а вже через три роки переведена на посаду «водій тролейбуса» 3 класу. З нагоди Дня заснування підприємства у листопаді 2015 року за сумлінне виконання професійних обов’язків, глибокі знання та вміння контактувати з людьми жінці вручено Подяку КП «Черкасиелектротранс». Восени поточного року буде підвищувати класність з 3 класу на 2 клас водія тролейбуса.

 

 

Ще один колишній безробітний, а сьогодні перспективний працівник черкащанин Олег Жалдак, 1995 року народження, у січні 2015 року закінчив Черкаський комерційний технікум і отримав неповну вищу освіту за спеціальністю «виробництво харчової продукції» кваліфікація «технік-технолог з технології харчування». Через рік Олег звернувся за допомогою у працевлаштуванні до міського центру зайнятості. За порадами фахівців хлопець з травня по листопад 2016 року на замовлення комунального підприємства «Черкасиелектротранс» пройшов професійне навчання за професією «водій тролейбуса» на базі Навчально-курсового комбінату КП «Київпастранс» (м. Київ). І вже восени Олег був працевлаштований до роботодавця на посаду «водій тролейбуса» 3 класу. На початку 2018 року, після проходження підвищення кваліфікації, Олегу присвоєний 2 клас «водія тролейбуса». До Дня працівників житлово-комунального господарства за професіоналізм та добросовісне виконання посадових обов’язків у березні поточного року Олегу вручено Подяку КП «Черкасиелектротранс».

 

 

Ще один черкащанин до звернення у службу зайнятості за сприянням у пошуку роботи Максим Коцюба, 1994 року народження, мав базову вищу освіту за спеціальністю «машинобудування», кваліфікація «інженер з технічного нагляду», які здобув в Черкаському державному технологічному університеті. Після закінчення навчання у липні 2016 року звернувся до Черкаського міського центру зайнятості та невдовзі з липня 2016 по січень 2017 року на замовлення комунального підприємства «Черкасиелектротранс» пройшов професійне навчання за професією «водій тролейбуса» на базі Навчально-курсового комбінату КП «Київпастранс» (м. Київ). Відразу після здобуття освіти Максим працевлаштований на посаду «водій тролейбуса» 3 класу КП «Черкасиелектротранс». У вересні поточного буде підвищувати класність водія тролейбуса з 3 класу на  2 клас.

 

 

Довідково: У 2018 році КП «Черкасиелектротранс» отримало ліцензію на здійснення професійної освіти громадян. Вже з вересня на базі підприємства розпочнеться професійне навчання зареєстрованих безробітних за професією «водій тролейбуса» з подальшим їх працевлаштуванням до роботодавця. 

З початку поточного року від КП «Черкасиелектротранс» до обласної служби зайнятості надійшло 5 вакансій водія тролейбуса, з них 1 укомплектована протягом 2 календарних днів. Що стосується громадян, які шукали роботу за цією професією, то таких протягом січня-серпня поточного року було 4 особи. На сьогоднішній день на обліку служби зайнятості перебуває 1 безробітний.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ