Для інформування про нові стимули для роботодавців у випадку працевлаштування внутрішньо переміщених осіб 19 грудня (вівторок) о 10.00 в приміщенні Звенигородського районного центру зайнятості (м. Звенигородка, вул. Кримського, 46 а) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою ознайомлення з послугами служби зайнятості та актуальними вакансіями на ринку праці Смілянщини 19 грудня 2017 (вівторок) з 14.00 до 16.30в приміщенні Куцівської сільської ради Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади (с. Куцівка, вул. Гагаріна, 1) відбудеться «День служби зайнятості».

 

З метою розкриття переваг легального працевлаштування, застереження учасників семінару від шахрайства при працевлаштуванні 19 грудня (вівторок) о 10.00 в приміщенні Смілянського міськрайонного центру зайнятості (м. Сміла, вул. Соборна, 68) відбудеться профінформаційний семінар «Легальна зайнятість».

 

З метою формування позитивного і свідомого ставлення до свого майбутнього, до активного процесу працевлаштування, підвищення внутрішньої мотивації до досягнення власних життєвих цілей 19 грудня (вівторок) о 13.00 в приміщенні Смілянського міськрайонного центру зайнятості (м. Сміла, вул. Соборна, 68) відбудеться «Семінар з гендерних питань».

 

З метою формування у молоді позитивної мотивації до пошуку роботи 19 грудня (вівторок) об 11.00 в приміщенні Смілянського міськрайонного центру зайнятості (м. Сміла,  вул. Соборна, 68 ) відбудеться семінар «Особливості зайнятості молоді».

 

З метою сприяння зайнятості населення та задоволення потреб у робочій силі  19 грудня (вівторок) о 10.00 в приміщенні Золотоніського міськрайонногоцентру зайнятості (м. Золотоноша, вул. Обухова, 52) відбудеться «Ярмарок вакансій» ТОВ «ЗЛГЗ «Златогор» (м. Золотоноша, вул. Січова, 22), ПП «Золотоніська птахофабрика» (с. Ковтуни).

 

Анонс/Подія: 
Анонс події