Григорій Григорович Дендемарченко народився в селі Сагунівка Черкаського району.

Закінчив Уманський сільськогосподарський інститут у 1981 році за спеціальністю економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

Службу в Радянській армії проходив у Групі радянських військ у Німеччині.

Свій трудовий шлях Григорій Григорович розпочав у 1981 році економістом колгоспу «Заповіт Леніна» Черкаського району. З 1991 працював головним спеціалістом обласного фонду комунального майна.

 

07.12.2020

Забудський Сергій Анатолійович народився в селищі міського типу Катеринопіль Звенигородського району Черкаської області.

Закінчив Київський державний економічний університет у 1993 році за спеціальністю фінанси та кредит.

Свій трудовий шлях Сергій Анатолійович розпочав у 1993 році економістом кредитного відділу Черкаської дирекції АК АПБ «Україна», з 1995 року - заступник начальника ОПЕРв Черкаської дирекції АК АПБ «Україна».

21.01.2018

 

Сорокіна Марина Вікторівна народилася  в м. Сальяни, Азербайджан.

У 1991 році закінчила Харківський державний університет за спеціальністю математика. У 1995 році закінчила Київський економічний університет за спеціальністю управління трудовими ресурсами.

З 1992 року працює  в службі зайнятості на посадах: економіста ІІ категорії; профконсультанта І категорії; головного економіста; заступника начальника відділу організації зайнятості населення  та соціальних гарантій; начальника відділу програм зайнятості, ринку праці та роботи з роботодавцями Смілянського міськрайонного центру зайнятості.

 

07.12.2019