Агроном - це надзвичайно складна, цікава професія. Але головне, що ця робота творча. Адже якщо узагальнити всі обов'язки агронома, то його завдання - нагодувати населення планети, яке рік за роком тільки зростає. Агрономи знають, коли і як садити сільськогосподарські культури, чим і як удобрювати, коли прибирати, як уберегти врожай і як його максимально збільшити.

17.10.2019

Нейробіологія - наука, що вивчає функціонування, розвиток, генетику, біохімію, фізіологію, поведінку і патологію нервової системи. Вивчення людського мозку є  наука,  що включає в себе багато рівнів його вивчення, від молекулярного до клітинного рівня, а також на найвищому рівні - рівні нервової системи в цілому.

07.10.2019

Маркетолог – це фахівець, який займається аналітикою споживчого ринку та проектує стратегію просування товарів серед покупців. Він розглядає всі види конкурентної продукції, виділяючи найпопулярніші марки, вивчає їх рекламні проекти і думку споживачів. У завдання маркетолога входить аналітична робота - він підсумовує отриману інформацію і розкладає її на складові грамотного піару. Виходячи з отриманих даних, маркетолог продумує шляхи просування продукції компанії, на яку він працює.

20.09.2019

Професія вчителя - одна з найшанованіших, найпочесніших та найвідповідальніших. Можна сказати, що вчитель створює майбутнє країни, тому що від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості. Педагогічна діяльність вимагає особливого покликання.

09.09.2019

Продавець-консультант – одна з найпопулярніших професій

23.08.2019

Професія аналітика вже зуміла зайняти міцні позиції у вітчизняному бізнесі. Перш ніж зробити черговий крок у розвитку фірми, розширенням чи об’єднанням, інвестуванням або навіть рекламною кампанією, керівники вважають доречним проконсультуватися в аналітика. Цей фахівець, використовуючи всілякі відомості, пропонує способи вирішення проблем і визначає напрям руху. Тому професійний аналітик є одним з найважливіших працівників будь-якої серйозної фірми.

15.10.2019

Здатність до навчання  у людини закладена з самого народження і протягом усього свого життя людина свідомо чи несвідомо навчається і розвивається, як в професійному, так і особистому плані, так як самореалізація це одна з основних потреб людини. Так виникла нова професія, яка дає досягнути особистісного розвитку, допомагає людині вчитися жити і само реалізуватися в цьому життя.

27.09.2019

Можливість працевлаштування за фахом водія тролейбуса цілком реальна. Попит на ринку праці на фахівців професії в містах існує постійно, а працевлаштування досить перспективне

16.09.2019

Стоматолог - це лікар, який спеціалізується на проблемах з щелепно-лицьовою зоною

02.09.2019

У великих промислово-торговельних організаціях, особливо іноземних, по кожній лінійці товарів є свій фахівець з просування – product-менеджер. Наприклад, на великій взуттєвій фабриці одні product-менеджери займаються продажами спортивного взуття, інші – жіночого, треті – чоловічого. Працює product-менеджер у відділі продажів.

19.08.2019