При слові «водолаз» зазвичай виникає образ людини з аквалангом, яка виконує захоплюючу подорож підводним світом. Однак існує  різниця між аматорськими зануреннями та роботою професійного водолаза

29.11.2019

Ця професія входить до сфери маслосироробства та молочної промисловісті, яка має постійну потребу в кадрах

13.11.2019

Перші агентства нерухомості стали з'являтися в другій половині XIX століття. Ними стали комісійні контори, які виконували посередницьку функцію у торговельній діяльності, і почали пропонувати свої послуги у сфері нерухомості. Послуги з пошуку варіантів нерухомості для придбання, а також з підбору покупців і орендарів були одними з найбільш ранніх видів підприємницької діяльності.

29.10.2019

Агроном - це надзвичайно складна, цікава професія. Але головне, що ця робота творча. Адже якщо узагальнити всі обов'язки агронома, то його завдання - нагодувати населення планети, яке рік за роком тільки зростає. Агрономи знають, коли і як садити сільськогосподарські культури, чим і як удобрювати, коли прибирати, як уберегти врожай і як його максимально збільшити.

17.10.2019

Нейробіологія - наука, що вивчає функціонування, розвиток, генетику, біохімію, фізіологію, поведінку і патологію нервової системи. Вивчення людського мозку є  наука,  що включає в себе багато рівнів його вивчення, від молекулярного до клітинного рівня, а також на найвищому рівні - рівні нервової системи в цілому.

07.10.2019

Друкар офсетного друку це сучасна, добре оплачувана і перспективна професія, яка потребує глибоких знань і достатнього досвіду роботи

25.11.2019

Гальванік - це фахівець з гальванічного покриття різних деталей і інших металевих виробів

11.11.2019

Фармацевт володіє системними та змістовними знаннями з аптечної технології ліків, фармацевтичної хімії, організації та економіки фармації, фармакології та фармакотерапії тощо. Професія фармацевта потребує не тільки спеціальних знань і навичок, але й високих моральних якостей, чутливості, прагнення допомогти хворому отримати необхідні ліки у найкоротший термін.

З давніх-давен фармація була складовою буття, розвитку і здоров’я людини. В усі часи  фармація була місією милосердя і співчуття до ближнього.

22.10.2019

Професія аналітика вже зуміла зайняти міцні позиції у вітчизняному бізнесі. Перш ніж зробити черговий крок у розвитку фірми, розширенням чи об’єднанням, інвестуванням або навіть рекламною кампанією, керівники вважають доречним проконсультуватися в аналітика. Цей фахівець, використовуючи всілякі відомості, пропонує способи вирішення проблем і визначає напрям руху. Тому професійний аналітик є одним з найважливіших працівників будь-якої серйозної фірми.

15.10.2019

Здатність до навчання  у людини закладена з самого народження і протягом усього свого життя людина свідомо чи несвідомо навчається і розвивається, як в професійному, так і особистому плані, так як самореалізація це одна з основних потреб людини. Так виникла нова професія, яка дає досягнути особистісного розвитку, допомагає людині вчитися жити і само реалізуватися в цьому життя.

27.09.2019