Ріелтор – це посередник, який допомагає у сфері нерухомості продавцю знайти покупця. Крім того, він займається оформленням документів і забезпечує юридичний супровід угоди. Такий фахівець підкаже, як швидко продати чи купити квартиру, будинок або де вигідніше придбати земельну ділянку під забудову, а за свою працю отримує певний відсоток.

Як стати ріелтором і з чого почати свою діяльність? Оскільки спеціальних навчальних закладів, в яких готують таких фахівців, не існує, доведеться вчитися самостійно.

Слід уважно вивчити всі тонкощі цієї справи і закріпити теорію практикою. Для цього потрібно знайти гарне агентство нерухомості і влаштуватися на роботу. Під керівництвом досвідчених фахівців краще всього пізнаються всі ази цієї професії і отримується необхідний досвід. При виборі агентства варто врахувати наступні чинники: скільки років компанія працює на ринку, відгуки клієнтів.

Для кожної професії притаманні якісь певні риси характеру. Можна пройти навчання, отримати необхідний досвід, але якщо психологічно складно впоратися з такою роботою, краще пошукати для себе інше заняття. Що ж потрібно мати, щоб стати гарним ріелтором? Бути комунікабельним і товариським; уміти подобатися людям; володіти грамотною мовою та даром переконання; бути впевненим у власних силах. Нахабним, або, навпаки, занадто сором’язливим людям краще спробувати себе в іншій професії.

Для самостійної роботи слід починати з реєстрації підприємницької діяльності. Крім того, бажано орендувати офіс для роботи з клієнтами. Останнім часом багато людей шукають варіанти купівлі-продажу в інтернеті, тому потрібно створити в мережі власний сайт. Ще один ефективний спосіб просування – безкоштовні дошки оголошень. На них постійно з’являються нові пропозиції. Це допоможе швидко напрацювати власну клієнтську базу.

Робота агентом з нерухомості чимось нагадує діяльність звичайних брокерів. Насправді, ріелтори – це незалежні фахівці з продажу нерухомості, які отримують за свою працю комісійну винагороду. Оскільки ви є представником бізнесу, перед тим як відкрити агентство нерухомості, потрібно вивчити всі тонкощі ведення підприємницької діяльності, а тільки після цього можна приступати до роботи.

Якщо ви вирішили, хочу стати ріелтором з чого почати? Звичайно ж, з психологічної підготовки. Часом такі знання потрібні більше, ніж інформація про зміни, що відбуваються на ринку нерухомості. Професіонал повинен вміти спілкуватися з людьми і мати гарну інтуїцію. Це допоможе вам проводити вигідні угоди і при цьому обходити стороною будь-які проблеми.

Перед тим як здійснити операцію, об’єктивно оціните фінансові ризики і ступінь своєї відповідальності. Цей бізнес має безліч підводних каменів, тому потрібно відповідально і серйозно ставитися до роботи. Пам’ятайте, що навіть невелика помилка може коштувати репутації.