Шукати роботу, не маючи досвіду, наприклад, відразу після закінчення університету – завдання непросте

29.11.2019

За статистикою, велика кількість людей в усьому світі не почуваються потрібними та не отримують жодного задоволення від своєї роботи. Працівники відчувають емоційне вигорання, і пов’язують цей стан із незадоволенням від роботи

13.11.2019

 Пошук роботи – процес не з легких, особливо, якщо ви це робите вперше. Наші поради допоможуть досягти позитивного результату.

1. Визначте список своїх слабких і сильних сторін

Почніть з того, що визначте свої сильні і слабкі професійні сторони. Випишіть їх в список. Він стане в нагоді вам, коли  будете готувати резюме, зіставляти свої вміння і навички з вимогами роботодавця, писати супровідний лист або готуватися до співбесіди.

29.10.2019

      Прогрес рік за роком вносить свої зміни – ми користуємося штучно створеними матеріалами,  діти граються дронами, маленькі роботи, вже оселяються в наших будинках. Начебто світ рухається, але людині, не готовій до змін і не здатній швидко перенавчатися, непросто знайти своє місце в цьому світі. Очевидно, що вчитися чомусь новому – завдання не з простих, тим більше, якщо останні роки були проведені в одному і тому ж кріслі, на тій самій посаді і з незмінним переліком обов'язків.

17.10.2019

Часом буває так, що робота «не знаходиться», хоча всі поради прочитані, резюме написано правильно й до того ж активно оновлюється, є гарний досвід і відповідні компетенції. Чому ж потрібна вакансія не йде до рук?

Причина №1. «Тому що – не хочу»

07.10.2019

Конкуренція при прийомі на роботу досить значна, тому дотримання певного алгоритму може стати в нагоді кожному, хто шукає роботу

25.11.2019

Щоб знайти роботу мрії, слід зробити правильні акценти в резюме та добре підготуватися до співбесіди з роботодавцем

11.11.2019

Кожен кандидат перед  співбесідою стикається з питанням: «Що одягнути?».

Як правило, вам невідомо, яких поглядів на моду дотримується інтерв’юер, тому краще дотримуйтеся класичного стилю.  Утримайтесь від яскравих, ультрамодних, неформальних речей і  аксесуарів. Пірсинг, незвичайна зачіска, неформальна символіка, яскравий макіяж  здатні відлякати при першій зустрічі  і створити упередженість. Уникайте також занадто дорогих речей – навіть якщо ви претендуєте на позицію топ-менеджера, не давайте приводу НR - менеджеру відчути себе некомфортно.

22.10.2019

Пошук роботи вимагає не тільки професійних знань, але й загальних правил поведінки, вміння ефективно використовувати конкретні ситуації, що виникають на цьому етапі. 

1. Важливий  крок до вдалого працевлаштування, який ви можете зробити, - зібратися з думками. Перш за все, вирішіть для себе, чого ж ви все таки хочете від майбутньої роботи. Обов'язково запишіть свої очікування по пунктах: розмір заробітної плати, страховка, колектив, наявність соціального пакету.

15.10.2019

Існує кілька видів проведення попередніх співбесід, серед яких найбільш поширеними є:

1. Індивідуальна співбесіда.

Під час такої співбесіді HR-менеджери проводить з кожним претендентом особисту бесіду, при якій встановлюється довірливий контакт.

2. Групова співбесіда.

Групові співбесіди бувають двох видів:

а) один інтерв’юер спілкується з групою кандидатів;

27.09.2019