Українська

В Україні продовжує розширюватись перелік професій, для яких обов'язковою є вакцинація проти COVID-19. Розберемось, чи варто шукачу вказувати дані про свій статус у резюме і як це вплине на процес найму

13.01.2022

1. Будьте оптимістом.

2. Напередодні якомога більше дізнайтеся про фірму.

3. Детально продумайте стиль одягу та зовнішній вигляд.

4. Під час інтерв’ю будьте активним.

5. Ставте запитання.

6. Чітко формулюйте свої думки.

7. Не запізнюйтеся.

06.01.2022

Нам доводиться бачити, як спілкування між компанією та перспективним кандидатом закінчувалося нічим, часто — з досить безглуздих приводів, як-от невдалий поворот бесіди, якого цілком можна було уникнути. Неправильно поставлене питання HR-менеджера, помилкова реакція кандидата, невірна інтерпретація відповідей, домисли з обох боків — усе це може призвести до того, що співпраця виявиться неможливою

09.12.2021

Сучасний ринок праці не шкодує малоосвічених і непідготованих. Особливо тих, хто тільки шукає роботу. Як бути професіоналом ще на стадії співбесіди?

Ще до співбесіди

Будьте уважними до деталей ще на стадії подачі резюме: не переплутайте формат документу, який вимагається для резюме. Правильно вкажіть тему листа, не забудьте додати фото. Якщо просять зателефонувати у конкретний період часу для призначення співбесіди – чітко виконайте вказівку.

29.11.2021

Багато людей з інвалідністю мріють отримати роботу, яка дасть їм можливість жити повним життям, отримувати задоволення, розвиток і, звичайно ж, фінансову стабільність. Але для людини з інвалідністю пошук зазвичай стає досить складним процесом, який вимагає чимало зусиль і часу. Розглянемо 5 основних рекомендацій.

1. Визначте перелік посад, які ви можете обіймати за станом здоров’я.

10.11.2021

1.Розкажіть про себе.

Це запитання в тій чи іншій формі ставиться майже під час кожної співбесіди. Інші варіанти цього запитання звучать наступним чином:

06.01.2022

Перше враження про людину формується лише за кілька секунд спілкування. Річ у тім, що людський мозок створює, так би мовити, свою думку про співрозмовника з перших секунд

22.12.2021

За статистикою, велика кількість людей в усьому світі не почуваються потрібними та не отримують жодного задоволення від своєї роботи. Працівники відчувають емоційне вигорання, і пов’язують цей стан із незадоволенням від роботи. 

03.12.2021

Перевірка кандидатів на вакантну посаду - серйозний ритуал, до якого інтерв'юери готуються з особливою ретельністю. Вони розробляють нові види випробувань для шукачів, складають каверзні питання. Проводиться масштабна робота з пошуку вразливих місць і «точок кипіння». Для цілого ряду професій важливо не просто бути відмінним фахівцем, але і вміти витримувати постійний тиск, особливо, психологічний. Для відбору подібних кандидатів і застосовується стресова співбесіда.

18.11.2021

Люди, природно, є істотами соціальними: ми прагнемо дружніх та позитивних взаємодій, так само як потребуємо їжі та води. Тому є сенс стверджувати, що чим кращі наші відносини на роботі, тим щасливішим і продуктивнішим буде наше життя.

Хороші робочі стосунки дають нам ще кілька переваг: наша робота стає більш приємною нам і відповідно ефективнішою, коли ми працюємо у здоровій і доброзичливій атмосфері. Люди частіше йтимуть нам назустріч, будуть підтримувати наші проекти та інновації, поставляться із розумінням до певних труднощів чи проблем.

05.11.2021