Прогрес рік за роком вносить свої зміни – ми користуємося штучно створеними матеріалами,  діти граються дронами, маленькі роботи, вже оселяються в наших будинках. Начебто світ рухається, але людині, не готовій до змін і не здатній швидко перенавчатися, непросто знайти своє місце в цьому світі. Очевидно, що вчитися чомусь новому – завдання не з простих, тим більше, якщо останні роки були проведені в одному і тому ж кріслі, на тій самій посаді і з незмінним переліком обов'язків.

17.10.2019

Часом буває так, що робота «не знаходиться», хоча всі поради прочитані, резюме написано правильно й до того ж активно оновлюється, є гарний досвід і відповідні компетенції. Чому ж потрібна вакансія не йде до рук?

Причина №1. «Тому що – не хочу»

07.10.2019

Пунктуальність в онлайн-співбесіді є ще важливішою, аніж при особистій зустрічі

20.09.2019

Співбесіда - одна з найважливіших стадій  працевлаштування. Від інтерв’ю з роботодавцем буде залежати кінцевий результат ваших пошуків роботи. У випадку розмови по телефону, відсутність зорового контакту вважається як головною перевагою, так і головним недоліком такої співбесіди. З одного боку, турбота про зовнішній вигляд відходить на задній план. З іншого — ви позбавлені таких інструментів впливу на співрозмовника, як чарівна посмішка, впевнені жести і зоровий контакт. Дотримання простих правил допоможе досягнути бажаного результату.

09.09.2019

Великі корпорації, зокрема, міжнародні, виглядають багатьом молодим фахівцям ідеальним місцем для початку трудової діяльності, побудови кар’єри. Безумовно, це непоганий вибір, що має досить вагомі аргументи на свою користь, втім, є і недоліки, що перекривають всі позитивні сторони роботи у відомих компаніях

23.08.2019

Пошук роботи вимагає не тільки професійних знань, але й загальних правил поведінки, вміння ефективно використовувати конкретні ситуації, що виникають на цьому етапі. 

1. Важливий  крок до вдалого працевлаштування, який ви можете зробити, - зібратися з думками. Перш за все, вирішіть для себе, чого ж ви все таки хочете від майбутньої роботи. Обов'язково запишіть свої очікування по пунктах: розмір заробітної плати, страховка, колектив, наявність соціального пакету.

15.10.2019

Існує кілька видів проведення попередніх співбесід, серед яких найбільш поширеними є:

1. Індивідуальна співбесіда.

Під час такої співбесіді HR-менеджери проводить з кожним претендентом особисту бесіду, при якій встановлюється довірливий контакт.

2. Групова співбесіда.

Групові співбесіди бувають двох видів:

а) один інтерв’юер спілкується з групою кандидатів;

27.09.2019

Сьогодні вони використовуються не тільки для пошуку інформації або розваг, але і знаходять широке застосування

16.09.2019

 Пам’ятайте, чим цікавіша вакансія, тим ретельніший відбір. Тому те, скільки часу та душі ви вклали в резюме й підготовку до співбесід, визначає, яку першу роботу ви отримаєте

02.09.2019

Які помилки знижують і навіть зводять до нуля шанси отримати роботу?

Для вас ваше резюме - єдине і неповторне, а для роботодавців - всього лише одне з тисяч. У вашому розпорядженні всього 2-3 хвилини, коли його будуть читати. Не втрачайте цей шанс, не допускайте помилок, перерахованих нижче. Резюме – перше, за чим вас оцінюють.

19.08.2019