Українська

Вибір майбутньої професій залежить від багатьох факторів: від твоїх інтересів, здібностей, затребуваності професії на ринку праці

13.01.2022

Поєднання навичок і здібностей у кожної людини є унікальним, і саме воно дає можливість виконувати певні види діяльності краще за інші. Всі здібності, а тим більше навички можна розвивати та формувати нові.

Самопізнання з метою усвідомлення своїх потенційних можливостей є дуже важливим для обґрунтованого професійного вибору.

Найбільш цінними, з точки зору вибору професії і, водночас з цим, найбільш важкими для визначення є саме загальні навички і здібності. Вони мають ряд ознак:

06.01.2022

У сучасному світі будь-який роботодавець підбирає в свою команду грамотних фахівців, професіоналів своєї справи, які мають чіткі цілі і прагнення розвиватися і вдосконалюватися, просуваючись вперед по кар'єрних сходах

09.12.2021

Вибір професії – це дуже важливий і відповідальний крок, від якого багато в чому залежить ваше майбутнє благополуччя. Тому перед тим, як прийняти остаточне рішення, потрібно визначитися, в якій сфері ви хотіли б працювати.

До вибору тієї чи іншої професії спонукають різні причини. Їх можна умовно розділити на зовнішні та внутрішні.

До зовнішніх причин слід віднести:

29.11.2021

Якщо ви ще не визначилися зі своєю майбутньою професією, то краще спочатку прочитати дослідження бюро статистики праці. Експерти уважно стежать за тим, що відбувається,  аналізують важливість та необхідність різних спеціальностей. Річ у тім, що нові професії поступово “вбивають” старі. Вже через 10 років зникнуть популярні сьогодні спеціальності. Тому всім буде корисно орієнтуватися на майбутні тенденції.

10.11.2021

Існує стереотип, ніби водінню досі переважно навчають немолоді чоловіки, які розпочали свою інструкторську кар'єру пару десятків років тому на автомобілях ВАЗ. Насправді, сьогодні навчання керуванню проводиться на сучасних автомобілях. Більшість інструкторів - молоді люди і люди середнього віку, також інструкторами працюють жінки, хоча їх у професії значно менше, ніж чоловіків. Вчать керувати тепер переважно на іномарках. Марка і стан автомобіля певною мірою впливають на вартість занять з водіння.

06.01.2022

Яку професію обрати, якщо ти любиш математику? Комп’ютерні технології, штучний інтелект, нанотехнології, розвиток віртуальної реальності та генної інженерії диктують нам нові затребувані професії і серед них є багато таких, де потрібні системні знання математики

22.12.2021

У загальноосвітніх закладах мова йде не стільки про власне професійне самовизначення школярів, скільки про готовність до свідомого вибору професії.

Готовність до свідомого вибору професії – це складне структурне утворення взаємопов’язаних і поєднаних переконаннями морально-вольових якостей особистості, способів поведінки, знань про професії, практичні вміння і навички, сформовані у відповідності з вимогами суспільства й можливостями навчально-виховного процесу в школі.

03.12.2021

Видався важкий тиждень? Чи уже місяць? А, може, ви відчуваєте емоційне вигорання уже кілька місяців?

Є багато сфер діяльності, займаючись якими люди схильні до емоційного вигорання: волонтери, благодійники, учителі, лікарі: всі вони дуже виснажливі. Такі працівники особливо ризикують отримати емоційне вигорання.

18.11.2021

Одна із необхідних навичок, що потрібно розвивати та буде потрібна у майбутньому. Без неї неможливий розвиток попередніх скілів. Недостатньо пройти тренінг, прослухати курс лекцій, подивитися відеоуроки чи прочитати книгу. Здобуття та відшліфовування навичок відбувається щоденно.

Здатність вчитися — це навичка й теперішнього, і майбутнього. З огляду на те, як швидко відбуваються зміни, як динамічно розвиваються ринки, створюються нові умови, щоби бути в тренді — потрібно навчатися.

05.11.2021