Часто  дитина не може знайти своє місце в житті, бо вчасно не було ефективно розкрито потенціал дитини. Для цього потрібно знати множинні прояви інтелекту, зокрема, міжособистісний тип

28.11.2019

Як тільки мова заходить про хорошу професію, на розум приходять одні вчителі, бухгалтера, медсестри і стюардеси. А якщо мова піде про найбільш позитивні професії? Вашій увазі рейтинг найбільш щасливих  професій

13.11.2019

Термін «професія» походить від латинського кореня, що означає: говорити публічно, оголошувати, заявляти. Звідси, до речі, і слово «професор».

Дуже давно, у первісних людей, коли ще не існувало поділу праці, не було і різних професій. Кожен змушений був усім займатися сам. Втім, деякий поділ праці все-таки був - між чоловіками і жінками. Чоловіки, як правило, полювали на тварин, будували житло, виготовляли зброю, знаряддя праці, човни. Жінки - збирали їстівні рослини, готували їжу, шили одяг, ростили дітей.

29.10.2019
Любіть себе. Будьте уважні до себе: це допоможе своєчасно помітити перші симптоми втоми. З’ясуйте, що саме вас тривожить та зачіпає за живе. Припиніть шукати в роботі щастя або порятунок. Знаходьте час не тільки на робоче, а і на приватне життя. Припиніть жити життям інших. Живіть своїм власним. Не замість людей, а разом з ними. Якщо вам  дуже хочеться комусь допомогти або зробити  за нього роботу, запитайте себе: чи так йому потрібно? Може, він впорається сам? Сплануйте свій день.
17.10.2019

11 основних складових готовності до свідомого вибору професії:

07.10.2019

Всі люди наділені певним талантом, головне - знайти і розвинути його. Одним із них є музичний інтелект

25.11.2019

Кожна дитина має право на отримання освіти в тій формі та умовах, які  відповідають її фізичному та розумовому розвитку

11.11.2019

Кожна дитина – геній від народження. Важливо ефективно розкрити потенціал особистості. Для цього потрібно знати множинні прояви інтелекту,зокрема, лінгвістичний тип. У школі така дитина зосереджена, любить читати, має великий словниковий запас, краще володіє рідною мовою та соціальними дисциплінами, ніж математикою й точними науками, з легкістю вивчає іноземну мову, добре пише й розбирається у правописі, любить риму й різну гру слів, а також добре формулює й висловлює свої думки. Цей інтелект передбачає прекрасні ораторські здібності.

22.10.2019

Професійне вигорання великою мірою пов'язане з переживанням хронічного стресу. В цьому стані, обов'язки, які покладені на особу, перевищують ресурси, які є доступні для подолання стресу. 

Ознаки:

15.10.2019

Мабуть для кожного одним із найважливіших кроків на шляху до власної самореалізації є отримання хорошої роботи. Від цього залежить багато – добробут людини та її сім’ї, можливості реалізації її інтересів, перспективи  творчого зростання, нові дружні й ділові контакти. Щира зацікавленість у роботі і чесне виконання своїх обов'язків – найкращий шлях для початку успішної кар'єри. Для того, щоб правильно будувати свій підйом по кар'єрних східцях, потрібно мати цілі, ставити перед собою завдання, та навчитися розподіляти свої сили і час.

27.09.2019