Любіть себе. Будьте уважні до себе: це допоможе своєчасно помітити перші симптоми втоми. З’ясуйте, що саме вас тривожить та зачіпає за живе. Припиніть шукати в роботі щастя або порятунок. Знаходьте час не тільки на робоче, а і на приватне життя. Припиніть жити життям інших. Живіть своїм власним. Не замість людей, а разом з ними. Якщо вам  дуже хочеться комусь допомогти або зробити  за нього роботу, запитайте себе: чи так йому потрібно? Може, він впорається сам? Сплануйте свій день.
17.10.2019

11 основних складових готовності до свідомого вибору професії:

07.10.2019

Навички, які найближчим часом стануть необхідними для успішного працевлаштування на будь-які посади.

       ТОП-10 навичок майбутнього:

комплексне розв’язання проблем; критичне мислення; креативність; управління людьми; взаємодія з людьми; емоційний інтелект; формування власної думки та прийняття рішень; клієнтоорієнтованість; уміння вести переговори; когнітивна гнучкість.
20.09.2019

Чи можна ще в дитинстві визначити професійне майбутнє? Кожен із нас має свій різновид інтелекту. І хоч існують спеціальні тести, але все-таки визначити, який тип інтелекту в дитини, найкраще можуть її батьки. Якщо дитина добре запам'ятовує дати, цифри, номери телефонів і швидко вирішує математичні завдання- у неї логіко-математичний тип. Скоріше за все, у дитини з таким типом інтелекту проявляться здібності до аналізу, синтезу, встановлення причинно-наслідкових зв'язків, до систематизації та порядку, абстрактне мислення.  Таким дітям подобається світ цифр і розрахунків.

09.09.2019

Традиційно процес професійного становлення людини розглядається як ряд етапів, які послідовно змінюють один одного

23.08.2019

Професійне вигорання великою мірою пов'язане з переживанням хронічного стресу. В цьому стані, обов'язки, які покладені на особу, перевищують ресурси, які є доступні для подолання стресу. 

Ознаки:

15.10.2019

Мабуть для кожного одним із найважливіших кроків на шляху до власної самореалізації є отримання хорошої роботи. Від цього залежить багато – добробут людини та її сім’ї, можливості реалізації її інтересів, перспективи  творчого зростання, нові дружні й ділові контакти. Щира зацікавленість у роботі і чесне виконання своїх обов'язків – найкращий шлях для початку успішної кар'єри. Для того, щоб правильно будувати свій підйом по кар'єрних східцях, потрібно мати цілі, ставити перед собою завдання, та навчитися розподіляти свої сили і час.

27.09.2019

Професія - це соціальна характеристика людини, яка вказує на її приналежність до певної категорії людей, які займаються однаковим видом трудової діяльності, тож до її вибору слід підходити серйозно і відповідально

16.09.2019

З цього року в Україні з'являться медичні фахівці нових спеціалізацій

02.09.2019

Опитування школярів показують, що для них поради батьків щодо вибору життєвого шляху мають велике значення. Але щиро бажаючи щастя своїм дітям у виборі професії, батьки можуть і помилятися. І ці помилки часом неприємно позначаються на долі дітей.

Іноді у своїх дітях багато батьків знаходять реалізацію власної мрії, нав'язуючи їм справу, якою не довелося займатися самим.

19.08.2019