Джур Олександр Вікторович народився 21 грудня 1989 року в місті Черкаси.

З 2004 по 2008 роки навчався в Черкаському політехнічному технікумі за спеціальністю «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» та здобув кваліфікацію техніка-механіка.

У 2015 році закінчив Черкаський державний технологічний університет за спеціальністю «Інженерна механіка», бакалавр з інженерної механіки.

У 2016 році закінчив Черкаський державний технологічний університет за спеціальністю  «Обробка металів за спецтехнологіями» та отримав кваліфікацію інженера-механіка.

У 2021 році закінчив Черкаський державний технологічний університет та здобув освітній ступінь магістра з соціального забезпечення.

З 2020 року – директор ПП «Тарма».

З 2021 року – заступник директора з ремонтів та утримання автомобільних доріг в ДП «Черкаський облавтодор».

З 2022 року – експерт тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України, «Нацресурс» з питань розслідування можливих фактів неефективної діяльності Державного агентства лісових ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України та Державної екологічної інспекції України, їх територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління, які могли призвести до зменшення надходжень до державного та місцевих бюджетів.

З серпня 2023 року – директор Черкаського обласного центру зайнятості.