12.07.2019 | 14:55

На Черкащині четвертий рік поспіль за підтримки агроіндустріального холдингу ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» реалізовується проект «Село: кроки до розвитку». Проект спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема, у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю. Ознайомившись з вимогами проекту двоє підприємців з Лисянщини виявили бажання підготувати власні бізнес-плани.

У рамках проекту Лисянська районна філія Черкаського обласного центру занятості долучилася до проведення семінару-тренінгу з економічних знань та написання бізнес-планів підприємцями.

Семінар-тренінг організовано громадською організацією «Ресурсний центр АНГО» на замовлення агроіндустріального холдингу. Учасниками заходу стали 11 роботодавців Лисянщини, які займаються вирощуванням та реалізацією продукції рослинництва, тваринництва, наданням послуг з їх переробки.

Під час заходу конкурсанти отримали фахові консультації з питань написання бізнес-планів та юридичних питань,  що  виникають  в процесі  створення  та  ведення  підприємницької діяльності. Дізналися про умови і терміни проведення конкурсу, а також про деякі особливості цьогорічного відбору.

Як зазначила заступник начальника відділу надання соціальних послуг районної філії Наталія Сокирко: «Служба зайнятості зацікавлена в активізації підприємницьких ініціатив серед сільського населення, аграріїв, фермерів-початківців, адже успішне започаткування власної справи та її розвиток забезпечить створення нових робочих місць в сільській місцевості, а це, в свою чергу, позитивно впливатиме на ситуацію на місцевому ринку праці».

Захід пройшов в атмосфері активного діалогу. Присутні обговорили власні бізнес ідеї, актуальні питання сіл та громад.

Довідково:

у 2019 році 29 переможців Конкурсу отримають від агроіндустріального холдингу ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» грант (фінансова допомога). Обсяг фінансування на один проект складатиме 50 000 гривень.

Лисянська районна філія ОЦЗ