У рамках співпраці служби зайнятості з військовим комісаріатом у Шполянській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся семінар для  секретарів сільських рад району з орієнтації на службу в Збройних силах України, в тому числі і за контрактом.

На семінарі були присутні 17 посадових осіб. Військовий комісар, начальник відділення комплектування Шполянського РВК Сергій Кільченко розповів присутнім про умови проходження військової служби та переваги служби за контрактом як для чоловіків, так і для жінок.

«Контрактна служба – це не тільки престижно, а і можливість отримати високооплачувану роботу в умовах дефіциту робочих місць», - зазначив військовий комісар.

Учасники семінару взяли участь в активному спілкуванні та обговоренні проблем, які для них являються найбільш важливими та актуальними. Під час заходу всі отримали інформацію про послуги служби зайнятості та нові електронні сервіси.

Результати такого партнерства є вдалими і перспективними в подальшій співпраці з  органами місцевого самоврядування району.

Четверо безробітних жителів району виявили бажання заключити контракт на проходження військової служби.

Шполянська районна філія ОЦЗ