Днями у Золотоніській міськрайонний філії Черкаського обласного центру зайнятості проведено черговий семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України за участю 28 пошукачів роботи.

На початку зустрічі профконсультантка міськрайонної філії Надія Журавльова розповіла про стан ринку праці в місті та районі, ознайомила з послугами, що надає служба зайнятості.

У свою чергу, старший офіцер відділення комплектування Золотоніського районного військового комісаріату капітан Андрій Кривіцький звернув увагу безробітних на зростання попиту і престижності військової служби за контрактом. За його словами, військовий нині отримує високе і гарантоване грошове забезпечення та соціальні гарантії: безкоштовне здобуття вищої освіти без відриву від військової служби, безкоштовне медичне забезпечення, санаторно-курортне лікування тощо.

Представник військового комісаріату докладно розповів пошукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу.

Одним із спікерів заходу став лейтенант 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Ярослав Секрет, який розповів про особливості проходження служби десантників: «Десантні війська - високомобільний рід військ до складу якого входять аеромобільні та повітрянодесантні частини і підрозділи. Вони призначені для дій у тилу противника, дій у ході спеціальних, антитерористичних та миротворчих операцій і виконання завдань, що неможливо ефективно вирішити іншими силами та засобами».

У результаті заходу 2 безробітних виявили зацікавленість пропозиціям військових та пройшли індивідуальні співбесіди.

Золотоніська міськрайонна філія ОЦЗ