11.09.2019 | 11:00

У рамках заходів присвячених Дню Знань у Черкаському фізико-математичному ліцеї та міській загальноосвітній школі № 2, фахівці Черкаського міського центру зайнятості взяли участь в святі «Освітній кластер» та «Наукова толока». До заходів долучилося 300 осіб.

«Освітній кластер» об’єднав учнів, батьків та педагогів у масовий пізнавальний інтерактив, що відбувся на подвір’ї загальноосвітньої школи № 2.

Провідні фахівчині з профорієнтації міського та обласного центрів зайнятості Інна Пасічник разом з Тетяною Романенко створили для учасників локацію – мобільна профорієнтація.

Школярі пройшли тестування щодо вибору професії, отримали консультації та дізналися про сучасні онлайн сервіси служби зайнятості. 

Наукові уроки відбулися у фізико-математичному ліцеї.

У форматі свята «Наукова толока» заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Валентина Хамко і провідний фахівець з профорієнтації Юлія Симошенко провели пізнавальний міні-тренінг – «Профорієнтація для вдалого старту».

Фахівчині запропонували юним науковцям виконати індивідуальні вправи на самопрезентацію «Хто Я», на визначення мотивації вибору професійної діяльності «Змагання мотивів» та групове завдання на командоутворення «Вежа».

«День Знань – свято щасливих зустрічей й добрих очікувань. Наші фахівці постійно дбають про пошук нових форматів і цікавих ідей для реалізації профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді. Проведення відповідних заходів у закладах освіти – це як твір мистецтва, де профорієнтатори використовують лише сучасні методики для розвитку особистості учня. Якщо сьогодні – це юнаки і дівчата, що тільки пізнають світ науки, мистецтва чи тієї ж робототехніки, то у майбутньому – це покоління, що генеруватиме нові умови ринку праці, спираючись на отримані знання», - коментує директор Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак».

Черкаський міський центр зайнятості