12.09.2019 | 12:02

Події на Сході країни кардинально змінили життя мільйонів людей. Багато жителів Донецької та Луганської областей приїхали проживати до Катеринопільського району. Однією серед них була молода дівчина Владислава Козлова, якій довелося реалізовувати себе на новому місці.

За освітою переселенка перукар, самостійні пошуки роботи не давали  результатів, тож рішення звернутися до служби зайнятості району було не випадковим.

Особистий консультант запропонувала безробітній розглянути можливість започаткування власної справи та відвідати семінар «Як розпочати свій бізнес».

За направленням служби зайнятості Владислава пройшла навчання на курсах  «Підприємництво та бізнес-планування» на базі Черкаського державного бізнес-коледжу. Невдовзі жінка презентувала свій бізнес-план «Надання перукарських послуг» на засіданні комісії з виплати одноразово допомоги по безробіттю для започаткування власної справи. Рішення комісії було одностайним – підтримати підприємницьку ініціативу та надати матеріальну підтримку для відкриття власної справи.

Наразі жінка успішно працює та планує розширення своєї діяльності.

«Переконана, що саме представники служби зайнятості побачили в мені перспективу та надали шанс реалізувати себе за фахом», - коментує молода підприємниця.

Катеринопільська районна філія ОЦЗ