14.02.2020 | 10:10

Нещодавно у Звенигородській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій на прохання місцевого приватного підприємця, власника станції технічного обслуговування «ВсесвітАвто» Олега Буряка. 30 пошукачам роботи пропонували посади бухгалтера, продавця-консультанта та менеджера з реклами.

«Підприємство спеціалізується на комп’ютерній діагностиці, ремонті двигунів та топливної системи автомобілів, зокрема, преміум-класу. Ми маємо єдиний в області 3D розвал сходження, а в штаті працює досвідчений автоелектрик», - відзначив роботодавець.

Директор районної філії Леонід Микитенко наголосив, що саме такий захід, як ярмарок вакансій сприяє активному спілкуванню роботодавця та безробітного і висловив впевненість в тому, що наявні вакансії будуть якісно укомплектовані, а пошукачі роботи знайдуть гідне робоче місце.

У свою чергу, Олег Буряк детально окреслив вимоги до претендентів, охарактеризував посади та перспективи професійного росту.

Начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Шпунт розповіла про результати співпраці з підприємцем та про можливості підвищення кваліфікації на його підприємстві.

Безробітні, які зацікавилися вакансіями, пройшли співбесіду безпосередньо з роботодавцем.

Звенигородська районна філія ОЦЗ