Черкаський обласний центр зайнятості звертає увагу на окремі положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби (СОVID-19)» від 17.03.2020 № 530-ІХ (далі – Закон 530-ІХ), що врегульовують надання адміністративних та інших послуг, а також строків надання цих послуг, визначених законом.

Відповідно до пункту 3 частини другої Прикінцевих положень Закону  № 530-ІХ встановлено, що з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Строки звернення роботодавців за отриманням послуг щодо продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства та внесення змін до дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, а також строки надання зазначених послуг визначені частиною третьою статті 425, статтею 426 Закону України «Про зайнятість населення».

Таким чином,з дня оголошення карантину (12.03.2020) і до його закінчення перебіг строків встановлених частиною третьою статті 425, статтею 426 Закону України «Про зайнятість населення» зупинений.