07.05.2020 | 11:30

Одним із ефективних методів щодо стимулювання роботодавців до створення робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприяння служби зайнятості.

У більшості районів Черкаської області продовжується процес створення нових робочих місць. Роботодавці зацікавлені у тому, щоб жителі тієї місцевості, де розвивається їх бізнес, залишалися працювати в Україні, а не їхали за кордон. Тому вони постійно працюють над підвищенням рівня мотивації працівників, дієвими методами корпоративної етики та дотриманням соціальних гарантій. Так, з початку року роботодавцями Черкащини створено 165 нових робочих місць, за направленням обласної служби зайнятості було укомплектовано 135 вакансій.

Так, наприклад, у тісній співпраці з роботодавцями Жашківського району на ТОВ "Грінвуд Індастрі", що займається лісопильним та стругальним виробництвом, створено та укомплектовано 6 робочих місця.

У Звенигородському районі місцевий підприємець Андрій Цибченко, який займається виробництвом меблів, створив та укомплектував 2 робочих місця.

ПАТ "Золотоніський машбуд", що функціонує на Золотоніщині та спеціалізується на виробництві машин і устаткування для металургії, створив та забезпечив роботою 2 колишніх безробітних.

На Корсунщині місцеві підприємці, які займається переробною промисловістю, Ярослав Бойко та Ярослав Люлька – створили відповідно 6 та 5 робочих місць. Місцева підприємниця Юлія Довгопола, яка проводить свою діяльність у галузі транспорту, складського господарства, поштових та кур'єрських послуг, створила та укомплектувала 5 робочих місць. На всі новостворені робочі місця було працевлаштовано безробітних громадян.

У Катеринопільському районі, у зв’язку із розширенням виробництва, ТОВ «Агросоюзснаб», що займається розведенням свійської птиці, створило та укомплектувало 3 робочих місця.

На Маньківщині фермерські господарства "Відродження" та "Прибуток", які спеціалізуються на вирощувані зернових, бобових культур і насіння олійних культур, створили та укомплектували по 2 робочих місця.

У Монастирищенському районі місцева підприємниця Наталія Нівчик, яка займається виробництвом готової їжі та страв, створила 5 робочих місць, на які працевлаштувала колишніх безробітних.

Місцевий підприємець з Тальнівщини Володимир Пелих займається роздрібною торгівлею хлібобулочними, борошняними та цукровими кондитерськими виробами в спеціалізованих магазинах, створив і укомплектував 1 робоче місце.

У галузі технічного обслуговування та ремонту автотранспортних засобів місцевий підприємець з Уманського району Микола Шарапанюк створив 2 робочих місця та забезпечив роботою колишніх безробітних.

У Черкаському районі ТОВ "Євровудекс", що спеціалізується на лісопильному та стругальному виробництві, створило та укомплектувало 2 робочих місця.

Місцевий підприємець з міста Ватутіного Владислав Мирошніченко, який займається роздрібною торгівлею, створив та укомплектував 2 робочих місця.

На Смілянщині ТОВ "Стройком-2015", що організовує будівництво будівель, створило 2 робочих місця,  на них працевлаштовано колишніх безробітних.

Місцеві підприємці з міста Умані Марія та Роман Семченки, які займаються роздрібною торгівлею м'ясом і м'ясними продуктами в спеціалізованих магазинах, створили та укомплектували 8 робочих місць.

У місті Черкаси ТОВ "Союз-Черкаси" з виробництва меблів для офісів і підприємств торгівлі, та ТОВ "Будівельне підприємство "ПБК-Регіонбуд" з будівництва житлових і нежитлових будівель, створили та укомплектували по 2 робочих місця.

Співпраця обласної служби зайнятості з роботодавцями продовжується, а разом з тим підвищується і рівень довіри клієнтів.

Відділ інформаційної роботи ОЦЗ

Відділ організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ