Ви — креативна особистість? Ми пропонуємо дізнатися про п'ять найбільш популярних творчих професій.
Дизайнер
Чим займається дизайнер? Він перетворює наше життя, створюючи яскраві концепції та образи в різних сферах. Дизайнер — художник життя, і спеціалізацій у цієї професії море. Якщо у вас є художній смак і здатність створювати нове та прекрасне — варто спробувати. Ви зможете, залежно від схильностей, створювати:
- стильні та функціональні дизайни фасадів та інтер'єрів;
- прекрасні ландшафти садів;
- нестандартні проекти автомобілів;
- нові тренди сучасної моди;
- засоби візуальної комунікації;
- персонажі в комп'ютерних іграх.
Стиліст
Якщо дизайнер перетворює матеріальний світ, роблячи його красивішим й досконалішим, стиліст робить те ж саме, але з тими, хто в цьому світі живе. Стиліст створює новий образ клієнта — такий, щоб подобався і людині, і оточуючим. Для професійного стиліста некрасивих людей не існує: він здатний підкреслити переваги і приховати недоліки будь-якої, самої невдалої зовнішності.
Ви можете стати:
- візажистом — майстром макіяжу;
- перукарем — фахівцем зі створення креативних зачісок та догляду за волоссям;
- іміджмейкером — консультантом щодо створення індивідуального образу, підбору стилю і гардеробу;
- мультимайстром — універсалом, вільно відчуваючим себе в будь-якому з напрямів.
Для професії важливі відмінний смак, відчуття міри, бажання вчитися новому і розвинені комунікативні навички.
Майстер художнього татуювання та татуажу
На щастя, минули часи, коли татуювання вважалися атрибутом різних меншин. Сьогодні малюнки на тілі — окремий вид мистецтва з морем стилів і напрямків, і для роботи в цій сфері необхідно навчання тату і татуажу. Гарний майстер вільно орієнтується в модних кольорах і стилях, щодня дізнається нові «фішки» в професії. Професійний майстер вміє не тільки нанести на шкіру малюнок, але і порекомендувати клієнту найбільш підхожий для нього варіант — тобто працює над створенням цілісного образу людини. Фахівець працює в професійному салоні або просто може відкрити власний салон.
Ювелір
Любите красу, втілену в предметному вигляді, і не проти роботи руками? Спробуйте освоїти майстерність ювеліра. Створювати ексклюзивні прикраси з металів і камінчиків. Професійний ювелір не потребує коштовностей: золота, платини і діамантів — він навіть з дешевенького напівдорогоцінного камінчика, звичайної міді і недорогого полімеру створить справжній шедевр найтоншої роботи.
Для професії ювеліра потрібні не тільки креативність і талант, але й:
- посидючість;
- ретельність і бездоганна акуратність;
- відмінний окомір і здатність до високоточних маніпуляцій;
- увага до деталей;
- здатність відчувати оброблюваний матеріал.
Безперечний плюс професії — будучи творчою, вона прекрасно підходить інтровертам-одиначкам. Затребувані всі напрямки ювелірної справи: від ремонту і реставрації прикрас до створення власних авторських .
Артист
Скептики скажуть, що артистом театру і кіно бажано ставати, закінчивши профільні вузи, і вони абсолютно праві. Але якщо ви артистичні, креативні, легко перевтілюєтеся, не боїтеся незнайомої аудиторії й спрямованої на вас камери, а ваш канал на YouTube набирає передплатників, навіть якщо ви розповідаєте про свій креативний захід — ви зможете реалізуватися як артист, ставши аніматором, ілюзіоністом, стендап - коміком, організатором святкових заходів.
Чим яскравіше і цікавіше свято, яке ви будете дарувати людям — тим більшою буде ваша затребуваність і тим серйознішим заробіток. Час зараз напружений, і здатність здивувати, розвеселити та по-справжньому розважити аудиторію — на вагу золота.