24.06.2020 | 09:10

Після повернення з території військових дій на Сході країни, бійці намагаються якомога швидше адаптуватися до мирного життя. Найкращим способом адаптації для демобілізованих є робота. Тим, кому не вдалося вирішити це самотужки, допомагає служба зайнятості. Вирішення питання зайнятості безробітних, зокрема, учасників АТО/ООС, залежить не лише від активної політики держави та служби зайнятості, а й від самої людини: її мобільності, активності, досвіду, прагнення до навчання, роботи та гідного життя.

Фахівці служби зайнятості здійснюють комплексний та індивідуальний підхід в питанні надання безробітним якісних соціальних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням. 

Так, до Корсунь-Шевченківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернувся після демобілізації Олег Фурман.

«Колись, за сприяння служби зайнятості я вже був працевлаштований, а також у далекому 2006 році відкривав та успішно проваджував підприємницьку діяльність, тому знову звернувся до служби, щоб знайти роботу», – розповідає Олег.

Допомогти визначити конкурентні переваги безробітного на ринку праці взялася кар’єрна радниця Анна Матвійко.

Військовослужбовець мав 16-річний досвід роботи в сфері геодезії та землевпорядкування.

Після вивчення актуальних пропозицій роботи, разом зі своїм кар’єрним радником Олег знайшов роботу за фахом.

Успішно пройшовши співбесіду та конкурс для державних службовців, чоловік був прийнятий на посаду головного спеціаліста відділу контролю за використанням та охороною земель у Городищенському, Канівському, Корсунь-Шевченківському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

На державній службі Олег працює донині, займаючись улюбленою справою.

Корсунь-Шевченківська районна філія ОЦЗ