У зв’язку із введенням карантину та встановленням обмежувальних заходів з метою захисту здоров’я громадян, Маньківська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості продовжує працювати та надавати послуги населенню дистанційно. Фахівці надають безробітним індивідуальні профінформаційні та профконсультаційні послуги в телефонному режимі. Для проведення вебінарів використовують систему ZOOM.

«Перевага такого спілкування під час карантину – це можливість отримати кваліфіковану допомогу, відповіді на хвилюючі питання, первинну психологічну підтримку та продовжити пошук підходящої роботи»,- коментує директорка районної філії Галина Гаврилюк.

Під час надання онлайн послуг спеціалісти районної філії ознайомлюють безробітних з правилами взаємодії зі службою зайнятості у період карантину, а також правами та обов`язками під час перебування на обліку; надають інформацію про виплату допомоги по безробіттю, зокрема за карантинних умов; роз`яснюють особливості використання електронних сервісів служби зайнятості, у тому числі Платформи з професійної орієнтації та розвитку кар`єри, «Моя професія: консультаційна мережа», Освітнього порталу Державної служби зайнятості.

Також громадянам пропонується пройти онлайн навчання на освітній міжнародній платформі Coursera, на якій відкриті курси від найкращих університетів світу.

У період карантину важливо з максимальною користю використовувати свій вільний час для саморозвитку, самопізнання та самовдосконалення.

Маньківська районна філія ОЦЗ