У період дії карантину фахівці Шполянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості продовжують надавати профінформаційні та профконсультаційні послуги у форматі онлайн.

З початку дії карантину зареєстрованим безробітним надано близько 400 індивідуальних послуг.

Зокрема, фахівці відділу активної підтримки безробітних радять безробітним пройти безкоштовне профорієнтаційне тестування за допомогою електронних сервісів, таких як: Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри, Освітній портал, Платформа «Моя професія – консультаційна мережа» та ін.

Під час надання послуг онлайн спеціалісти районної філії ознайомлюють безробітних з правилами взаємодії зі службою зайнятості у період карантину, правами та обов`язками під час перебування на обліку та надають інформацію про виплату допомоги по безробіттю в карантинних умовах.

Також громадянам пропонується пройти онлайн-навчання на освітній міжнародній платформі Coursera, на якій відкриті курси від найкращих університетів світу.

Фахівці служби зайнятості надають інформацію про можливість реєстрації в «Електронному кабінеті шукача роботи», розповідають про переваги в користуванні, ознайомлюють з основними джерелами інформації про вакансії, методами пошуку роботи в дистанційному режимі на період карантину.

Шполянська районна філія ОЦЗ