Сьогодні державна служба зайнятості пропонує широкий спектр різноманітних послуг онлайн, зокрема і в профорієнтаційній роботі.

Нещодавно профрієнтаторки Чорнобаївської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості вкотре провели інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості для 7 пошукачів роботи, які нещодавно отримали статус безробітного.

Цього разу вебінар проведено, за допомогою мобільного застосунку Viber, що дозволяє залучати близько 20 осіб до групових онлайн-зустрічей.

Мета вебінару - сприяння зайнятості його учасників шляхом ознайомлення із сучасним комплексом соціальних послуг, що надає служба зайнятості.

Слухачі цікавилися особливостями взаємодії фахівців служби зайнятості з клієнтами у період карантину, послугами державної служби зайнятості та особливостями їх отримання, а також станом місцевого ринку праці.

Водночас фахівчині акцентували увагу на обставинах, що можуть послугувати втратою статусу безробітного та припиненням виплати допомоги по безробіттю.

«Виклики сьогодення диктують свої вимоги. Ми, дбаючи про своїх клієнтів, використовуємо зручні для спілкування онлайн технології з метою  активізації безробітних до пошуку бажаної роботи», - прокоментувала завідувачка сектору профорієнтації районної філії Ольга Ведмідь.

Чорнобаївська районна філія ОЦЗ