Одним з важливих напрямків роботи служби зайнятості є інформування клієнтів про всі аспекти взаємодії служби та шукача роботи.

Починаючи з серпня поточного року фахівцями Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відновлено організацію та проведення профорієнтаційних семінарів для безробітних в умовах адаптивного карантину.

Так, нещодавно було проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для 5 осіб, які зареєструвалися в районній філії.

У ході семінару учасники отримали інформацію щодо особливостей обслуговування у період дії карантину та види соціальних послуг для шукачів роботи. Також було акцентовано увагу клієнтів на можливостях електронних сервісів державної служби зайнятості, зокрема: «Електронний кабінет шукача роботи», «Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри», «Моя професія: консультаційна мережа», «Освітній портал» та ін.

Громадяни, які відвідали захід, отримали інформацію про актуальні та перспективні замовлення від роботодавців району, а також про середній рівень заробітної плати та основні вимоги до пошукачів роботи.

Катеринопільська районна філія ОЦЗ