23.02.2021 | 09:40

Робота в будь-якій сфері людської діяльності виконується, або контролюється  відповідними програмами  ІТ–технологій. Це зручно, швидко та ефективно.

У службі зайнятості онлайн сервіси впевнено займають провідне місце в рейтингу ефективних інструментів для надання соціальних послуг пошукачам роботи. Найбільшої популярності набули такі електронні сервіси, як: «Електронна черга» та «Електронний кабінет пошукача роботи».

Так, наприклад, з початку року в Драбівській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості сервісом «Електронна черга» скористались понад 30 осіб. Нагадаємо, що за допомогою «Електронної черги» здійснюється тільки перший етап реєстрації безробітного.

А от «Електронним кабінетом шукача роботи» скористалися 37 безробітних  Драбівщини. Сервіс дозволяє зареєстрованому безробітному створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання, скористатися сервісами профорієнтаційної платформи, переглянути відповідну чинну законодавчу базу, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.

Драбівська районна філія ОЦЗ