18.10.2021 | 13:11

Cьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження  взаємовигідних партнерських відносин між службою зайнятості і роботодавцями. Саме тому актуальним напрямком у співпраці служби зайнятості з роботодавцями є надання вкомпенсації фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Зокрема, Маньківська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості проводить широкомасштабну інформаційно-роз’яснювальна роботу з роботодавцями щодо можливостей отримання ними такого відшкодування. Це питання також обов’язково обговорюється під час індивідуальних зустрічей з роботодавцями.

Яскравим прикладом успішної співпраці з місцевим роботодавцем у цьому напрямку, є взаємодія з підприємством СФГ «Обрії», яке знаходиться в селі Кищенці. Підприємство, яке займається вирощуванням сільськогосподарської продукції  звернулось до районної служби зайнятості за допомогою в укомплектуванні нового робочого місця для бухгалтера.

У районній службі зайнятості підібрали кваліфікованого працівника роботодавцю. Оскільки господарство працює в одному із пріоритетних видів економічної діяльності і є суб’єктом малого підприємництва, за працевлаштування безробітної особи на новостворене робоче місце, роботодавець отримав відповідну компенсацію.

Загалом, упродовж 2020-2021 років за сприяння Маньківської районної філії 4 роботодавця скористались цією послугою та отримали 9 компенсацій єдиного соціального внеску за кожного працевлаштованого безробітного.

На цей час колишні безробітні мають постійну роботу, а завдяки підтримці служби зайнятості, роботодавцю вдалося зменшити податкове навантаження.

Маньківська районна філія ОЦЗ