31.08.2022 | 09:11

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, оператор котельні, продавці продовольчих та непродовольчих товарів – саме за такими професіями проходили професійне навчання 25 безробітних з інвалідністю за направленням обласної служби зайнятості протягом січня-серпня 2022 року. Таке навчання дає змогу менш конкурентоздатним шукачам роботи швидше адаптуватися до ринку праці в умовах воєнного стану.

Зокрема, 5 людей з інвалідністю обирали курси цільового призначення за напрямками: «сезонне технічне обслуговування тракторів та сільськогосподарських машин», «експлуатація та ремонт сільськогосподарської техніки» та «технологічні особливості обробітку кукурудзи операторами виробничої дільниці» в ТОВ «Навчальний заклад «Черкаський навчально-курсовий комбінат» та Полтавському, Рівненському центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Навчання проводилося за груповою формою з елементами дистанційного навчання з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації людей з інвалідністю.

Важливим є те, що після проходження професійного навчання всі слухачі працевлаштовані до роботодавців-замовників.

Деталі щодо проходження професійного навчання можна дізнатися на номером телефону: (0472) 63-27-88, або на нашому телеграм каналі: https://t.me/Pidtrymka_DCZ_Cherkasy