20.11.2023 | 08:11

Черкаська обласна служба зайнятості надає унікальну можливість отримати ваучер на безкоштовне навчання за обраною професією чи спеціальністю.

Головна мета – допомогти людям здобути знання і навички, яких потребує сучасний ринок праці, а бізнесу – подолати проблему дефіциту фахівців. Це можливість якісного навчання і професійного розвитку впродовж життя.

Як саме отримати ваучер і розпочати навчання?

-оберіть центр зайнятості, який знаходиться найближче до вас: https://bit.ly/49BXxUn

-оберіть професію чи спеціальність, яка вам цікава та відповідає вашим кар'єрним амбіціям: https://is.gd/qjIfuw

-заповніть заяву та надайте пакет документів, дотримуючись вказаних вимог за посиланням http://surl.li/feqeq

-після подання документів очікуйте на рішення від центру зайнятості. При успішному рішенні, вам буде виданий ваучер на навчання.

-подайте в обраний навчальний заклад ваучер та необхідний пакет документів для вступу.

-укладіть договір та розпочніть навчання.

За 10 місяців 2023 року в Черкаській обласній службі зайнятості видано 470 ваучерів на навчання. Із них – 82 ваучера отримали внутрішньо переміщені громадяни, 48 - люди з інвалідністю та ще 2 учасники бойових дій.

Для навчання найчастіше обирають такі професії, як: кухар, електрогазозварник, водій навантажувача, продавець продовольчих і непродовольчих товарів та такі спеціальності, як: психологія, медсестринство, соціальна робота, середня освіта, будівництво та цивільна інженерія.

На цей час вже закінчили навчання і отримали документ державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації 97 осіб, а про підвищення кваліфікації - 52 особи.

 

Деталі програми можна дізнатися на сайті Державної служби зайнятості: https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

Телефон для консультацій: (044) 244-94-33