10.02.2023 | 08:11

На початку лютого своє навчання закінчила група слухачів, які навчалися на касирів. Протягом 5 місяців 12 безробітних за направленням Уманської філії Черкаського обласного центру зайнятості опанували нову професію в ДНЗ Полтавського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Усі успішно склали державну кваліфікаційну атестацію, підтвердили високий рівень професійної підготовки, продемонстрували відмінні знання щодо порядку виконання касових операції; правил розрахунку із споживачами, продажу товарів (послуг), експлуатації сучасних видів електронно-касових апаратів та отримали свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації за професією «касир торговельного залу 3 категорії» .

Під час навчання слухачі вивчали такі дисципліни, як: товарознавство продовольчих та непродовольчих товарів, організація та технологія торговельних процесів, основи розрахункових операцій та охорона праці.

Виробничу практику майбутні касири проходили в торгових підприємствах, де на сучасному обладнанні мали нагоду закріпити теоретичні знання, набути професійних навичок культури обслуговування покупців та відчути себе повноцінними працівниками торгівлі.

Після навчання всі безробітні будуть працевлаштовані в м. Умані  до ФОП Кравчук В.М.,  ФОП Уголькова С.Л., ФОП Онищенко С.В. та ГТДВ «Іскра».

Ознайомитись з графіком формування навчальних груп можна за покликанням: https://is.gd/QuBYnT Графік оновлюється в режимі реального часу.

На питання щодо організації навчання, відповідають фахівці Черкаського обласного центру зайнятості за номером телефону: (0472) 63-27-88