20.07.2021 | 11:11

Метою реалізації державної політики зайнятості є збалансування попиту та пропозиції робочої сили, зменшення рівня безробіття, досягнення продуктивної зайнятості населення. Вирішення цих питань неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями.

Підвищення довіри до служби зайнятості, створення довгострокових відносин з роботодавцями, здатність задовольнити їх актуальні потреби – завдання над якими щоденно працюють фахівці служби зайнятості.

Одним із прикладів співпраці Корсунь-Шевченківської районної служби зайнятості з роботодавцями є взаємодія з торговельною мережею магазинів «АТБ-маркет».

У зв'язку з відкриттям оновленого магазину, роботодавець звернувся до Корсунь-Шевченківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості з проханням підібрати кваліфікований персонал на посади: заступника керівника, адміністратора залу, продавця-консультанта, приймальника товарів, охоронника та прибиральника службових приміщень.

У результаті проведення індивідуальних співбесід з кандидатами та допомоги у підготовці необхідних документів, роботодавець знайшов відповідних працівників, а безробітні - роботу.

Так, 18 громадян, які шукали роботу та перебували на обліку в службі зайнятості змогли отримати робочі місця.

Корсунь-Шевченківська районна філія ОЦЗ