22.02.2023 | 10:11

Держава стимулює роботодавців працевлаштовувати внутрішньо переміщених осіб. Для цього Кабінет Міністрів з квітня 2022 року запровадив програму стимулювання бізнесу щодо прийняття на роботу таких людей. Таким чином, за кожного працевлаштованого, держава виплачує підприємцю компенсацію у розмірі 6700 грн  протягом двох місяців.

Наразі 8 роботодавців Чигиринщини вже отримали таку компенсацію за працевлаштування 27 внутрішньо переміщених осіб у загальному розмірі 266 тис. грн.

Переважна кількість вимушених переселенців Чигиринщини працевлаштувалися на підприємства сільського господарства, легкої промисловості, охорони здоров’я та до закладів освіти. Нині вони працюють на посадах: провізора, тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, програміста системного, швачки, плиточника-фасадника, механіка, інструктора, закрійника, лікаря та ін.

Щоб роботодавцю отримати державну підтримку за кожного прийнятого на роботу вимушено переміщеного працівника, необхідно подати до відділу, управління чи філії обласного центру зайнятості за місцем реєстрації платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, пакет документів у паперовій формі або через портал «ДІЯ» - http://surl.li/bxuvd

З порядком отримання компенсації та переліком необхідних документів, можна ознайомитися за посиланням:  https://cutt.ly/VSXFfiL .