оп
12.03.2019 | 12:45

Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, що здійснюється службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи.

Нещодавно, в Монастирищенській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості було проведено засідання комісії з питань надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Власний бізнес-план захищав Юрій Коваль, який у 2013 році закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «інженер-дослідник».

Після закінчення інституту він понад 5 років працював інженером технологом в ТОВ «МВВФ-Енергетик», але згодом вирішив реалізувати свої знання та вміння у власній справі. Молодий чоловік звернувся за допомогою до місцевої сервісної установи служби зайнятості, де він отримав цінні рекомендації, косультації та пройшов відповідне навчання за направленням фахівців.

 «До цього я йшов давно, ще з дитинства,- каже Юрій. - Цікавився електронікою, новими технологіями, відвідував гурток радіотехніки і вже тоді конструював і створював нові прилади і механізми. Зараз я можу ремонтувати та налагоджувати будь-яку техніку, зокрема і електроніку». 

На розгляд комісії Юрій подав бізнес-план на тему: «Надання послуг з ремонту комп’ютерної, побутової техніки та мобільних телефонів».

До підготовки власного бізнес-проекту молодий чоловік підійшов ґрунтовно. Він провів опитування місцевих жителів і зрозумів, що цей вид підприємницької діяльності є перспективним і прибутковим.

Заслухавши виступ амбітного інженера, члени комісії одноголосно ухвалили рішення про надання одноразово допомоги на відкриття власної справи.

Тепер перед підприємцем-початківцем стоїть відповідальне завдання – втілити в життя власні задуми та гідно конкурувати на ринку праці.

Монастирищенська районна філія ОЦЗ