18.12.2020 | 08:11

Скористайтеся швидким та зручним способом отримання інформації та послуг в «Електронному кабінеті пошукача роботи», який діє на вебсайті Державної служби зайнятості. Цей онлайн сервіс дозволяє створити власне резюме, підібрати роботу, ознайомитися з інформацією про тимчасову зайнятість і можливості професійного навчання.

Для того, щоб стати користувачем «Е-кабінету», потрібно увійти на вебсайт Державної служби зайнятості за покликанням: https://www.dcz.gov.ua та пройти нескладну реєстрацію, обравши самостійно логін та пароль.

«Електронний кабінет» синхронізується з вашими даними в Єдиній інформаційно-аналітичній системі служби зайнятості. Таким чином, ви зможете бачити інформацію щодо перебігу своєї реєстрації в службі зайнятості.

Власник «Е-кабінету» може переглядати дані про заплановані й фактичні відвідування служби зайнятості, дізнаватися про заходи, що будуть проводитися, отримувати інформацію про нарахування та виплати допомоги по безробіттю.

Останнім часом набирає популярності користування дистанційними сервісами. Тому й не дивно, що з початку грудня, зокрема, в Черкаській районній філії обласного центру зайнятості «Е-кабінетом» вже скористалися більше 180 осіб.

Заощаджуйте свій час за допомогою онлайн сервісів служби зайнятості!

Черкаська районна філія ОЦЗ