09.11.2018 | 13:10

З метою забезпечення населення тимчасовою зайнятістю та одержання матеріальної підтримки для осіб, які шукають роботу, місцевими органами влади разом із Уманською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості організовуються оплачувані громадські та інші роботи тимчасового характеру.

Для укомплектування тимчасових робочих місць в Уманській районній філії протягом січня-жовтня 2018 року було проведено 5 інформаційних семінарів з орієнтації на тимчасову зайнятість, в яких взяли участь 75 шукачів роботи.

З початку року в Уманському районі було укладено 55  договорів на проведення оплачуваних громадських робіт та залучено 194 безробітних громадян. У роботах тимчасового характеру  протягом 2018 року взяли участь 167 осіб.

Безробітні виконували допоміжні роботи, пов’язані з оформленням громадянами житлових субсидій, працювали підсобними робітниками у сільському господарстві, робітниками з благоустрою населеного пункту, впорядкування кладовища, пам’ятних знаків, меморіальних комплексів тощо.

Саме за рахунок тимчасової зайнятості можливо оперативно задовольнити потреби роботодавців та виконати певні види робіт, що мають сезонний характер.

Одним із прикладів співпраці районної філії з органами місцевої влади щодо благоустрою населених пунктів є організація відповідних робіт в  Паланській  об’єднаній територіальній громаді. Протягом 2018 року у громадських роботах з благоустрою територіальної громади взяли участь 62 особи, а у роботах тимчасового характеру – 101 особа.

Уманська районна філія ОЦЗ