оп
22.02.2019 | 10:00

Соціальна адаптація та працевлаштування, швидке повернення до активного суспільного життя громадян, які були засуджені до позбавлення чи обмеження волі, відбувають покарання без позбавлення волі і перебувають на обліку в органах з питань пробації, є важливою складовою державної політики. Саме тому в листопаді минулого року між Черкаським обласним центром зайнятості та філією Державної установи  «Центр пробації» було підписано Меморандум про співпрацю.

У рамках виконання завдань, передбачених Меморандумом, директор Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Володимир Висотенко провів дві робочі зустрічі зі старшим інспектором районного сектору з питань пробації Станіславом Корольковим.

Розпочалося налагодження партнерських відносин з опрацювання Меморандуму про співпрацю та розроблення й затвердження спільних заходів на 2019 рік щодо його виконання.

Під час нещодавньої зустрічі вже були сплановані конкретні шляхи реалізації спільних заходів, зокрема, місце і дати проведення семінарів для громадян, які перебувають на обліку в органах пробації.   Крім керівників установ, в робочій зустрічі також взяв участь фахівець з профорієнтації Лисянської районної філії Олексій Михайлов, який презентував можливості служби зайнятості у наданні сучасних профорієнтаційних послуг.

Підсумовуючи, Володимир Висотенко зазначив: «Лише спільними зусиллями можна прискорити соціальну адаптацію громадян, які проходять пробацію та сприяти їх працевлаштуванню, в тому числі й шляхом професійної орієнтації з використанням  сучасних електронних сервісів державної служби зайнятості».

Лисянська районна філія ОЦЗ