оп
11.02.2019 | 10:00

Співпраця служби зайнятості з роботодавцями була та залишається одним із основних пріоритетів роботи у реалізації державної політики зайнятості населення.

Організація оплачуваних громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру – один із напрямків діяльності, що дає можливість забезпечити матеріальну підтримку безробітним громадянам та зберегти їх мотивацію до праці.

Для прикладу, Христинівською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості у 2018 році  було укладено 57 договорів про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт. Участь у виконані таких видів робіт взяли 118 осіб.

Позитивним прикладом взаємодії фахівців районної філії з роботодавцями щодо організації громадських робіт, є співпраця з Христинівським виробничим управлінням житлово-комунального господарства, виконкомами: Вербуватської, Малосевастянівської та Сичівської сільських рад.

Так, минулого року до робіт тимчасового характеру було залучено 170  осіб. Безробітні працювали, в переважній більшості в  ТОВ «Плодово-ягідна компанія Квітучий сад», СТОВ «Верхнячка-Агро», ТОВ «Укртрансдизель», ТОВ «Агровіт» та  ФГ «РОМ».

«Людина тільки тоді відчуває стабільність у житті, коли має роботу, що гарантує заробіток. Тому громадські, тимчасові, а особливо, сезонні роботи являються додатковим шляхом до зайнятості населення. У цей період є можливість оцінити професійні здібності та особисті якості, індивідуальні вміння безробітних і врахувати це при підборі кандидатів на роботу», - переконаний директор районної філії Василь Ковальський.

  

Христинівська районна філія ОЦЗ