оп
12.06.2019 | 08:40

Нещодавно, фахівці Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості організували проведення брейн-рингів «У світі професій» для 55 старшокласників Вікнянського навчально-виховного комплексу та Ярошівської загальноосвітньої школи.

Мета проведення заходів – ознайомлення зі світом професій, підвищення інтересу до робітничих професій, формування позитивного ставлення до робітничого фаху.

«Не варто цуратися технічних спеціальностей і робітничих професій, адже їм платять не менше ніж офісним працівникам, і завжди є вакансії. Хороший спеціаліст завжди затребуваний у будь-якій галузі. Тому, якщо ви обираєте те, що подобається, і готові бути кращими, то без роботи ви не залишитесь», - відзначив провідний фахівець з профорієнтації Олександр Палубінський.

У ході проведення гри, школярі активно виконували завдання, демонструючи неабиякі знання про професії та акторські здібності.

Брейн-ринги проходили у дружній атмосфері. Учасники намагалися якомога більше дати правильних відповідей, якнайшвидше виконати завдання та здобути перемогу. Найкращі знання продемонстрували учні 9-го класу Вікненського навчально-виховного комплексу та команда «А» із Ярошівської загальноосвітньої школи, які і стали переможцями.

На завершення, молоді люди отримали від служби зайнятості інформаційний буклет «Навігатор вибору професії», що допоможе більш організовано, цікаво та послідовно підійти до питання професійного вибору.

                                                        Катеринопільська районна філія ОЦЗ