оп
21.02.2019 | 10:00

Активними формами профорієнтаційної роботи служби зайнятості серед учнівської молоді є: профорієнтаційні уроки з використанням  тематичних відеороликів, презентації навчальних закладів, екскурси у світ професій, профдіагностика та тестування, що спрямовані на всебічне вивчення особистості тощо.

Щоб допомогти учнівській молоді у визначенні своєї майбутньої професійної діяльності, фахівець з профорієнтації Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надія Журавльова, презентувала профорієнтаційну платформу «Моя професія: консультаційна мережа» у місцевій загальноосвітній школі №  6 для учнів 9-х класів.

«Скориставшись цим сервісом, зареєстрований користувач, який досяг 14 років, може пройти безкоштовне он-лайн тестування, що допоможе визначитись з вибором майбутньої професії чи сферою діяльності, а також отримати кваліфіковані роз’яснення та індивідуальні поради за результатами тестів», - зазначила Надія Журавльова.

Учні, які виявили бажання пройти таке тестування, отримали персональні коди для проходження онлайн-тестування вдома.

Разом із школярами Надія Журавльова склала формулу вдалого вибору професії, а цікава інформація про професії майбутнього та фактори, що впливають на формування успішної кар’єри, викликала інтерес та жваву дискусію серед дітей.

Проведення таких заходів дозволяє  збагатити знання учнів щодо професій та спеціальностей актуальних нині на ринку праці, цим самим допомогти у виборі їх професійного спрямування у житті.

Золотоніська міськрайонна філія ОЦЗ