19.03.2024 | 08:11

Одним із основних завдань служби зайнятості є сприяння працевлаштуванню випускників закладів професійно-технічної освіти у тісній співпраці з роботодавцями. Тож Центром кар’єри Черкаського обласного центру зайнятості 13 березня 2024 року було проведено успішний захід,  в рамках якого відбулася зустріч випускників ДНЗ "Черкаський професійний автодорожній ліцей" та представників підприємств, які зацікавлені у прийнятті на роботу молодих та перспективних фахівців.

Для молоді, що завершує навчання за професіями автотранспортної галузі, було цікавим та корисним спілкування з представниками ПП «Багіра», ТОВ «Інтерагротракт», ТОВ «Черкасихліб», АТ «Черкаський автобус». Учасників поінформували про перспективи розвитку підприємств, про потребу в кадрах, умови праці та перспективи професійного зростання.

«Живе» спілкування з роботодавцями дало змогу випускникам отримати відповіді на хвилюючі питання, багатьом – допомогло у формуванні подальших професійних планів.

Також учасники дізналися про можливості та сервіси служби зайнятості, отримали рекомендації щодо якісного оформлення резюме, підготовки до співбесіди та її успішного проходження.