21.03.2016 | 08:05

Як дієвий посередник на ринку праці центр зайнятості намагається у стислі терміни укомплектувати заявлені працедавцями вільні робочі місця, а безробітнім знайти роботу. Найбільш ефективним способом збалансувати інтереси цих двох сторін є організація міні-ярмарків вакансій.

Так, днями у Звенигородському районному центрі зайнятості для 10 безробітніх проведено міні-ярмарок вакансій. На захід запросили представника ПП «Будкап і К», який представив вакансії знімача-укладальника у виробництві стінових та в'яжучих матеріалів, садчика та підсобного робітника.

Підприємство «Будкап і К» функціонує з 2007 року. Основним напрямком його діяльності є виготовлення і продаж цегли з глинистої сировини. Всі вироби підприємства  випускаються під контролем Державного санітарно-епідеміологічного нагляду і відповідають вимогам до будівельних матеріалів.

В ході зустрічі роботодавця із претендентами на працевлаштування, обговорювалися питання графіку та режиму роботи, заробітної плати, основних обов’язків та  умов праці на робочому місці.

В результаті на вакантні місця знімача-укладальника і садчика підібрані кандидатури, які пройдуть співбесіду з керівником безпосередньо на підприємстві, після чого будуть працевлаштовані. Роботодавець семінаром задоволений: потрібних кадрів для підприємства знайшов.

 

Звенигородський РЦЗ