25.02.2016 | 08:08

З метою залучення до військової служби за контрактом у Збройних Силах України та здійснення інформування громадян, що перебувають на обліку, 23 лютого 2016 року в Черкаському міському центрі зайнятості відбулась зустріч шукачів роботи, серед яких більшість демобілізованих учасників АТО та звільнених з правоохоронних органів, з представником Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату.

Директор центру зайнятості О.Щербак  звернула увагу на послуги, що надаються службою зайнятості, в тому числі учасникам АТО. «Наразі на обліку в Черкаському міському центрі зайнятості  зайнятості перебуває понад 4 тис. безробітних. Роботодавці міста в основному шукають працівників робітничих професій і пропонують їм зарплату в розмірі від мінімальної до середньої по області. Тому служба за контрактом є гарною альтернативою зайнятості безробітних», – зазначила О.Щербак.  

76 учасників семінару прослухали інформацію про можливості військової служби за контрактом. Старший офіцер відділення комплектування міського військового комісаріату О.Стороженко зазначив: «Держава військовослужбовцям Збройних Сил України гарантує стабільне грошове забезпечення, одноразову матеріальну допомогу впродовж року, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку від 30 днів, професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МОЗ України». Він надав вичерпну інформацію щодо вимог до претендентів на військову службу за контрактом, процедуру відбору, умови проходження служби, перспективи кар’єрного росту.   

Результатом заходу стала зацікавленість клієнтів Черкаського міського центру зайнятості щодо наданої інформації. Одна особа одразу прийняла рішення щодо укладання контракту,  інші розглядають таку можливість, про що поінформують фахівців центру зайнятості.