08.09.2022 | 09:11

Черкаська компанія посилює свою позицію на ринку i розвиває напрямок швейного виробництва. Для цього додатково планує залучити близько 100 фахівців за професією швачка.

Щоб задовольнити кадрові потреби місцевого підприємства, Черкаська обласна служба зайнятості організовує навчання за дуальною формою.

Дуальне навчання передбачає, що слухачі теоретичну частину опановуватимуть в закладі освіти, а професійно-практичну безпосередньо на виробництві.

Для цього керівництво підприємства облаштувало окремі два навчальні класи, забезпечивши їх необхідним обладнанням. В одному - проходить навчання, а в іншому - закріплюються здобуті знання. Загалом курс навчання займає до 3 місяців.

Цьогоріч 25 безробітних вже розпочали відповідне навчання та наразі формуються чергові дві групи слухачів, які опановуватимуть швейне виробництво.

З інформації директора підприємства Олександра Жученка, загальна потреба в кадрах – близько 100 осіб, але потужності значно більші, адже планується введення власної лінії з виготовлення  домашнього текстилю.  Початківцям пропонується стабільна заробітна плата від 12 тисяч гривень, яка пропорційно збільшується вже за декілька місяців активної практики. 

Зауважимо, що професійне навчання організовується за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, а отже робітничу професію слухачі здобувають безкоштовно. Після навчання підготовлені фахівці гарантовано отримають роботу ті гідні умови праці.

Деталі щодо організації професійного навчання можна дізнатися за номером: (0472) 63-27-88.

Онлайн-підтримка: https://t.me/Pidtrimka_klientiv