08.02.2023 | 09:11

Перед тим, як стати перукарем, чигиринець Сергій Литвин працював касиром торговельного залу, продавцем, підсобним робітником та токарем.

Залишившись без роботи, у свої 28 років він вирішив кардинально змінити життя та реалізувати професійну мрію.

У цьому йому допомогли фахівці місцевої служби зайнятості.

Опановувати нову професію Сергій вирушив до Львова. Саме там розташований один із центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, де якраз набирали групу слухачів на перепідготовку за професією перукар-модельєр. У серпні 2022 року розпочалося навчання, а в січні 2023 року чигиринець тримав у руках омріяний документ про здобуття нової професії.

З-поміж іншого, Сергій розповів, що: «Навчання проходило напрочуд цікаво. Я познайомився з новими людьми, майстрами та зрозумів, що не помилився у своєму виборі. Було багато практичних занять і потрібні були моделі. Мені радо погодилась допомагати дівчина, яка проживала разом зі мною у гуртожитку. Під час захисту дипломної роботи зробив їй гарну косу з незвичним плетінням та прикрасою. Вийшов колоритний українській образ».

Після навчання молодий чоловік став підприємцем, орендував робоче місце, де наразі приймає своїх клієнтів.

        

Ознайомитись з графіком формування навчальних груп можна за покликанням: https://is.gd/QuBYnT Графік оновлюється в режимі реального часу.

На питання щодо організації навчання, відповідають фахівці Черкаського обласного центру зайнятості за номером телефону: (0472) 63-27-88