оп
10.12.2018 | 14:09

Проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх прав та гідності. Окреслення переваг, яких отримує суспільство від участі людей з інвалідністю в обговоренні політичного, соціального, економічного та культурного життя.

Не винятком є і державна служба зайнятості, яка завжди приділяє додаткову увагу до осіб з інвалідністю, та ще й тим, які тимчасово втратили місце роботи.

Днями за ініціативи Маньківської районної філії Черкаського ОЦЗ відбувся захід «День відкритих дверей» Маньківської районної організації «Союз організації інвалідів України». Для участі в заході були запрошено особи з інвалідністю, що на даний час є шукачами роботи.

Під час проведення заходу, керівник організації Корж Тетяна, зазначила про можливості надання допомоги людям з інвалідністю, зокрема у професійному навчанні, наданні пільг при оподаткуванні. Також, узгодження питань з органами місцевого самоврядування щодо надання місць для провадження посильної підприємницької діяльності. Зокрема, Тетяна Миколаївна наголосила на перспективі створення в районі комунального підприємства, яке буде піклуватись про відповідних осіб, пропонуючи роботу за місцем проживання. Також, до участі в заході долучилась представниця Управління соціального захисту населення Маньківської РДА, Ірина Гуляща, яка надала вичерпну інформацію про всі наявні пільги та послуги, що гарантує держава для осіб з інвалідністю.

Наприкінці заходу фахівці служби зайнятості ознайомили присутніх з місцевим ринком праці та наголосили на всіх послугах служби зайнятості, якими можуть скористатися безробітні для покращення своїх професійних навичок та стати більш конкурентоспроможними під час пошуку роботи. Також, серед присутніх проведено опитування у формі діалогу, про проблемні питання та пропозиції щодо покращення якості надання послуг відповідними організаціями. Присутні висловили взаємну вдячність та сподівання про подальшу плідну співпрацю.

Маньківська районна філія Черкаського ОЦЗ

Відділ організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ