13.03.2020 | 11:20

У Чигиринській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості для безробітної молоді Чигиринщини відбувся тренінг «Формування вміння ефективного планування з метою успішного працевлаштування».

Одним із головних завдань проведення тренінгів – є здобуття навиків пошуку роботи, вміння аналізувати ситуацію і планувати свої дії, і, як результат, – успішна адаптація молодих спеціалістів на ринку праці.

На заході фахівчиня з профорієнтації Лариса Порожня ознайомила учасників із станом ринку праці, послугами служби зайнятості незайнятій молоді, професіями, що затребувані серед роботодавців та мають попит в регіоні, вимогами роботодавців до претендентів на вакантні посади.

«Людина, від якої залежить ваше працевлаштування, – це ви самі. Вам треба бути готовим до діяльності, що має назву «пошук роботи», адже успіх у цьому процесі залежить від активної життєвої позиції, професіоналізму, володіння методами пошуку роботи, навичок спілкування з роботодавцями», – звернулася до присутніх профорієнтаторка.

На сьогодні до районної філії місцеві роботодавці подали 45 вакансій, зокрема, це вакансії – токар, озеленювач, інженер-програміст, швачка, енергетик,  електрик дільниці, бухгалтер, укладальник-пакувальник, бармен, тракторист, кондитер, рамник, складальник взуття, складальник верху взуття тощо.

Чигиринська районна філія ОЦЗ